0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Снігоприбирачі

0
35 120 грн.
0
92 370 грн.
0
157 960 грн.
Снігоприбирачі

  Снігоприбиральна техніка для дачі, або просто снігоприбирачі - це спеціальне обладнання, яке дозволяє механізувати і прискорити процес прибирання снігу на присадибній ділянці. Для приватного будинку - незамінний помічник, з яким вам буде комфортно навіть в дуже сніжні зими. А для українського снігового клімату це просто необхідна техніка!

Побутова снігоприбиральна техніка: класифікація за джерелом живлення

Перш ніж купити снігоприбиральну техніку, визначитеся, яке джерело живлення краще всього підійде вам. Снігоприбирачі бувають:

  • мережевими. Вони прості у використанні (досить просто нажати кнопку пуску, щоб привести техніку в рух), підходять для прибирання свіжого і злегка злежалого снігу. Недолік - їх зона дії строго обмежується довжиною мережевого кабелю.
  • акумуляторними. Дуже мобільні, немає ніяких обмежень по зоні їх використання. Але снігоприбирачі на батареях зазвичай працюють не більше 20 хвилин без підзарядки. Підходять для очищення дачної ділянки, декількох місць на парковці, майданчики перед під'їздом, тобто призначені для особистого використання.
  • бензиновими. Снігоприбиральна техніка з бензиновим двигуном найпотужніша і продуктивна, вона може впоратися з обмерзлими заметами, льодом. Однак за рахунок потужності вона обійдеться дорожче. Зазвичай снегоуборщик бензиновий вирішують купити для прибирання великої земельної ділянки.

В інтернет-магазині «Промтовари» ви можете купити снігоприбиральну техніку з будь-яким джерелом живлення.

Садова снігоприбиральна техніка: робочі параметри

Вибираючи снігоприбиральну техніку для дачі, вивчіть такі технічні характеристики:

  • потужність. За потужністю снігоприбирачі підбираються під площу ділянки, яку потрібно очистити від снігу. Фахівці пропонують таку просту формулу: на кожні 100 ква.м. території - 1 кінська сила;
  • самохідність. Снігоприбирачі можуть бути одноступінчастими в найпростіших снігоприбиральних машинах і двоступінчастими, які впораються із заметами висотою до 70 сантиметрів. Одноступінчаті снегоуборщики рекомендується використовувати для розчищення мощених доріжок і асфальтованих доріжок;
  • шнек. Його роблять із пластику, металу або гуми. Пластиковий або гумові шнек підійде тільки для очищення свіжого снігу, металевим можна працювати як зі свіжими заметами, так і з обмерзлими.
  • параметри захоплення снігоприбиральної техніки. Ширина захоплення визначає, з якою майданчиком впоратися снігоприбирач (до 50 сантиметрів - тільки прибудинкові доріжки, 100 і більше сантиметрів - проїжджі частини, парковки, ігрові майданчики). Висота захоплення визначає максимальну висоту замету, який може прибрати снігоприбиральна машина.
  • додатковий функціонал. Наприклад, наявність світлодіодного фари, підігріву ручок, ніж для розбивання замету і інше.

  Додатково важливо уточнити виробника техніки. Вибираючи техніку від відомих торгових марок, яка отримала чудові відгуки від користувачів, ви отримуєте певні гарантії якості.

Від чого залежить ціна снігоприбирача?

  Ціна снігоприбиральної техніки в Україні залежить від технічних характеристик, виробника, наявність додаткового функціоналу і розцінок продавця. Якщо хочете заощадити гроші без втрати якості, рекомендуємо купити снігоприбирач в інтернет-магазині «Промтовари».

Хочете купити снігоприбиральну машину в Києві?

  Купити снігоприбиральну машину в інтернет магазині «Промтовари» ви зможете на найвигідніших умовах в Україні. У каталозі представлені снігоприбирачі різної потужності і з різними робочими параметрами від провідних світових виробників.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.