0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Сушка для фарби

Сушка для фарби

  Сушка для фарби інфрачервона - це спеціальний інструмент, який забезпечує оптимізацію процесу висихання пофарбованої поверхні за рахунок використання спеціальних інфрачервоних нагрівальних елементів. Устаткування набуває все більшої популярності на українському ринку, тому питання вибору оптимальної моделі ІК-сушіння стає все більш актуальною.

Інфрачервоні сушки: сфера застосування, функції

  Інфрачервона сушка має цілу низку переваг у порівнянні з традиційним способом, заснованому на процесах передачі тепла. ІЧ-випромінювання нагріває безпосередньо об'єкт впливу, а не повітря навколо. Це дозволяє прискорити процес, оскільки потрібно менше часу, воно не витрачається на нагрів великих повітряних мас. Зберігається комфортна температура в приміщенні, забезпечується оптимальний мікроклімат, що позитивно позначається на самопочутті людей, що виконують роботи.
  Такий спосіб підвищує стійкість фарби до окислювальних і корозійних процесів, впливу ультрафіолету.
  Інфрачервона сушка фарби найчастіше використовується на будівельних майданчиках, при проведенні кузовних робіт, в обробних роботах. Вони прекрасно висушують фарбу, лакофарбові матеріали, інші варіанти декоративного оздоблення (декоративна штукатурка, шпаклівка, клей).
  Для побутового використання їх набувають рідко, оскільки вартість устаткування все ж зависока.
  Процес сушки займає мінімум часу - для обробки пофарбованого кузова автомобіля необхідно всього 5 хвилин впливу нагрівального інфрачервоного елемента (наприклад, конвективное обладнання для такого ж ефекту повинно працювати не менше півгодини).

Якими бувають ІК сушіння?

Техніка для інфрачервоного сушіння буває різною за конструктивними особливостями і принципу дії:

  • інфрачервоні обігрівачі - керамічні випромінювачі, які поміщаються в спеціальну оправу. Забезпечують високу потужність, при цьому недорогі та економні в процесі використання;
  • інфрачервоні випромінювачі - універсальні моделі, особливо якщо укомплектувати такий агрегат дзеркальними відбивачами;
  • кварцові інфрачервоні випромінювачі - працюють на хвилях короткого діапазону, швидко нагріваються до потрібної температури і швидко остигають. Рекомендовані для задач, які передбачають режим сушки з частими перервами;
  • інфрачервоні сушарки - мобільні комплекси касетного типу, які працюють на хвилях середнього діапазону. Використовуються головним чином в автомайстерень, характеризуються мобільністю та зручністю у використанні.

  При виборі варто звертати увагу на потужність, продуктивність, габарити, виробника обладнання.

Інфрачервоні сушки для фарби: купити за найкращими цінами

  Купити інфрачервоні сушки вигідно ви можете в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари». Тут ви знайдете великий вибір якісної техніки від лідерів світового ринку і зможете підібрати модель з оптимальними технічними параметрами в рамках свого бюджету. У «Промтовари» дуже демократична цінова політика і кращі ціни в Україні. Є доставка по всій території країни.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 872 грн.1 497 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.