0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Диски відрізні

0
28 грн.
Диски відрізні

  Сам термін «диск відрізний» вказує на призначення даного класу інструменту. Однак є кілька типів, на які класифікуються відрізні круги, і це необхідно враховувати при виборі. Є диски пильні, і у них по периметру розташовані зуби з ріжучими елементами. А є диски ріжучі, у яких робочою гранню є весь периметр кола. Але і це далеко не повна класифікація. А з урахуванням наявності товарів різних виробників купити відрізний круг не так легко, особливо, якщо ви не професіонал. Але зараз ми з усім цим розберемося.

Типи відрізних кругів, ніж відрізний диск відрізняється від пильного?

Круг відрізний називається саме так, тому що його головне завдання відрізати елементи від заготовки з твердого матеріалу. Кола для пилок відрізняються наявністю зубів. Так відрізняються кола (для пилок від ріжучих дисків) в більшості випадків. Чи є вони взаємозамінними? У певному сенсі так, можна стверджувати, що цей інструмент є універсальним. З тією лише обмеженням, що є круги для металу, деревини, бетону та інших міцних будівельних матеріалів. Тому перед покупкою необхідно ознайомитися з коротким описом відрізного кола, а також вивчити технічні характеристики.

Як підібрати диск (пильний або відрізний)?

  Купити відрізний круг може кожен бажаючий. Але щоб він підійшов до обладнання, на яке повинен бути встановлений, необхідно враховувати, що диски відрізняються за такими параметрами:

  • Виробник. Тут вирішальний фактор при виборі - особисті переваги і відведений на покупку бюджет.
  • Тип. Якщо потрібно купити коло відрізне, то шукати варіанти необхідно у відповідному розділі сайту. Для пильних дисків також передбачений розділ, а для зручності скористайтеся фільтром.
  • Діаметр диска. Мається на увазі діаметр зовнішньої ріжучої кромки або окружність по наконечників зубів. Звертайте увагу, так як занадто великий диск не вийде встановити на болгарку, яка пристосована для роботи з колами малого діаметра.
  • Діаметр отвору. Даний параметр також є одним з найважливіших. Розміри вала, на який буде насаджуватися відрізний диск, можна подивитися в інструкції по використанню і в мануалі по технічному обслуговуванню різака.
  • Товщина пропила. Дана характеристика важлива, щоб роботи виконувалися з більшою точністю. Є диски з товщиною пропила менше міліметра, а є моделі, що формують пропив більшого розміру.
  • Кількість зубів. В принципі цей параметр залежить від діаметра відрізного диска. Чим більше довжина кола, тим більше число зубів.
  • Форма зубів. Кожен виробник відрізних дисків прагне розробити інструмент, який здатний виконувати роботу з максимальною точністю і акуратністю. Конфігурація зуба визначає наявність відколів, що розпилюється.

  Також відфільтрувати товари в інтернет-магазині можна по допустимої швидкості обертання, максимального числа оборотів в хвилину (повинно відповідати відрізного устаткування), а також за матеріалом. Це може бути деревина (тверді і м'які сорти), залізо і сплави, полімери та пластмаси, бетон, газоблок, цегла і т.д.

Відрізні диски з доставкою та самовивозом

  Все розмаїття кіл для різання представлено на сторінках сайту компанії «ПРОМТОВАРИ». І прямо зараз ви можете замовити будь-який товар з доставкою по Україні, або забрати покупку зі складу в Києві. Але перед оформленням замовлення звертайтесь до менеджера, щоб дізнатися умови надання знижки.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.