0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Шпателя ручні

Шпателя ручні

  Шпателі, скребки, шабери, циклі - це багатофункціональний ручний інструмент, який використовується для зачистки і вирівнювання поверхонь, проведення ремонтно-оздоблювальних робіт, укладання плитки. Щоб робота була зроблена якісно, а її результати виглядали акуратно і дорого, потрібно хороший інструмент. Рекомендації по вибору пропонують експерти інтернет-гіпермаркету «Промтовари».

Шпатель, скребок, шабер: різниця в конструкції і функціональне призначення

Ця категорія включає цілий ряд інструментів, які відрізняються особливостями конструкції, сфери застосування і функцій:

 • шпателі;
 • скребки;
 • шабери;
 • цикли.

Шпателі в свою чергу діляться на дві більший категорії:

 • малярні;
 • фасадні.

  Фасадні шпателі використовуються для зовнішніх робіт, ними наносять на стіни фасаду цементно-піщаний розчин, вони підходять для виконання робіт на великій площі. Характерні риси вуличних шпателей - висока міцність, яка забезпечується матеріалом - виготовляються зі сталевих сплавів з легуючими добавками; гостре лезо; прогумована ручка, яка забезпечує максимально комфортне захоплення. Завдяки цьому руки менше втомлюються при тривалій роботі.
  Скребок - це модифікація шпателя, якими навпаки видаляють оздоблювальні матеріалу: стару фарбу, штукатурку. Його використовують в чорнових ремонтних роботах. Скребки роблять з міцніших металів, їх лезо товщі і його можна заточувати багато разів. Дуже важливо, щоб у скребка була зручна рукоять і дуже гострий край леза.
  Шабер - це слюсарний інструмент, який використовують для обробки металевих поверхонь. Він відрізняється від шпателя зовні - зовні схожий скоріше на стамеску. Він дозволяє проводити зачистку, обробку поверхонь з металу, обробляти кромки і пази, наносити написи, гравіювання.

Як вибрати шпатель або циклю?

При виборі шпателя і шабера, рекомендуємо орієнтуватися на такі критерії:

 • тип інструменту. Відзначимо, що є універсальні моделі, які дозволяють виконувати різні завдання, наприклад, шпатель-шкребок;
 • ширина леза;
 • матеріал рукояті;
 • виробник;
 • ціна шабера, скребачки.

  У каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари» представлено максимально широкий асортимент інструменту для оздоблювальних робіт, вирівнювання поверхонь, нанесення штукатурки, зачистки. Якщо у вас виникли складності з підбором оптимальної моделі інструменту, зверніться до менеджерів - вони нададуть більш повну консультацію в індивідуальному форматі.

Від чого залежить ціна шпателя?

  Ціна шабера, скребачки або шпателя залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, особливостей конструкції і виробника. Якісні металеві сплави з поліпшеними властивостей не піддаються механічних деформацій, тому навіть після тривалої експлуатації їх поверхня залишається рівною, ідеально гладкою. А це - обов'язкова умова для якісного виконання роботи по обробці поверхонь. На шпатель і шабер не варто економити, адже вони дозволять вам виконувати завдання швидко і дуже якісно, тим самим підвищуючи свій рейтинг як фахівця в своїй сфері.

Купити шпатель в Україні на кращих умовах

  Інтернет-магазин «Промтовари» - це великий вибір професійного інструменту для ремонтно-будівельних робіт від провідних виробників. Ви можете купити шпатель в Києві або замовити в інтернет-магазині з доставкою по всій Україні за дуже привабливими цінами. Менеджери готові проконсультувати по будь-яких питань і допомогти з вибором шаберів і шкребків, які ідеально підійдуть для виконання ваших завдань.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.