0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневмомолотки електричні

0
2 310 грн.
0
109 583 грн.
0
8 299 грн.
0
2 084 грн.
0
2 157 грн.
0
15 247 грн.
Пневмомолотки електричні

  Пневмомолотки діляться на категорії залежно від того, для яких цілей він буде використовуватися. У продажу є промислові моделі, що відрізняються великою силою удару. Цей тип призначений для ефективної роботи в сфері виконання демонтажних робіт: знесення будівель, ремонт доріг і т.д. Але якщо ремонт ведеться своїми силами, такої пневмомолоток купувати не доцільно. В даному випадку більше підійде так звані побутові модифікації. Такі пневмомолотки легше, і більше підходять для виробництва менш масштабних робіт: демонтаж стяжки, вимощення, фундаменту, простінків, стін і т.д.

Пристрій і принцип роботи пневмомолотка: ціна як показник якості

  Коли є потреба в цьому інструменті, перше питання, яке задають покупці, - скільки коштує пневмомолоток, і чим дорожчі моделі краще дешевих? Тут необхідно зазначити, що ціна не є визначальним фактором при виборі. Всі пневматичні відбійні молотки працюють за одним принципом. Повітря, що подається по шлангах до пневматичної молотка, пускає в хід розподільник повітря і поршневий механізм, який, в свою чергу, штовхає і повертає металеву насадку (жало, долото).

Основними вузлами пневмомолотка є:

  • Корпус з жорстко прикріпленої держаком. На корпусі пневмомолотка встановлені елементи керування - пускач, глушник.
  • Вібраційна рукоять. Дає можливість утримувати пневмомолоток в процесі роботи, не даючи йому міняти напрям і точку впливу на об'єкт.
  • Антивібраційні механізми. Це гасителі коливань, щоб вібрація передавалася виключно об'єкту.
  • Ударний вузол. Крім насадки-ударника пневматичний молоток оснащений повітророзподільником і стволом, в якому фіксується жало.

  Багато сучасних моделей пневмомолотків оснащуються додатково. Встановлюються бічні рукояті, що дають можливість розподіляти і направляти зусилля. Також в додаткове оснащення пневмомолотка входить регулятор частоти ударів і система плавного пуску. Це робить роботу комфортною, а результат - передбачувано хорошим.

Класифікація пневмомолотків

Зараз на ринку будівельного обладнання в Україні представлено багато виробників. Кожен може купити пневмомолоток:

  • Об'ємного типу. Принцип дії передбачає збільшення обсягу повітря в спеціальній камері.
  • Турбінного типу. В даному випадку енергія, що передається ударнику, виробляється лопатками обертається турбіни.

  Обидва пристрою є продуктом розробки кращих інженерів-конструкторів. Товари продаються з гарантією виробника. Все обладнання, представленої на сайті, сертифіковане, і відповідає вимогам європейських стандартів якості та безпеки.

Додаткова класифікація

Якщо ж оцінювати технічні характеристики пневмомолотків, купити які ви можете прямо зараз, то вибирати доведеться з представників наступних категорій:

  • Удари виробляються з частотою до 45 Гц.
  • Частота ударів пневмомолотка - до 37 Гц.
  • Відбійник б'є по об'єкту з частотою до 24 Гц.
  • Працює при частоті ударів до 20 Гц.

  Відповідно змінюється вироблювана енергія: 30, 40, 45 і 50 Дж. Якщо ви не професіонал, і вам складно розібратися у всіх технічних характеристиках, то щоб вибрати кращий пневмомолоток, зверніться за консультацією до менеджера. А в замовленні вкажіть реквізити найближчого відділення «Нової Пошти», або заберіть покупку зі складу в Києві. Не забудьте уточнити у консультанта розмір можливої знижки, і обов'язково дізнайтеся, чи є сьогодні можливість купити пневмомолоток акцією.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.