0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Рукоятки ручні

Рукоятки ручні

  Рукоятки для напилка, ключа або іншого ручного інструменту - це ручний інструмент, який забезпечує комфорт і безпеку майстра в процесі виконання столярно-слюсарні роботи. В даному розділі інтернет-магазин «Промтовари» представлені ручки для напилків і тріскачок в найбільшому асортименті. Однак перед покупкою корисно вивчити правила вибору цих товарів.

Хороша рукоятка - запорука якісної і швидкої роботи

  Якісна рукоятка для напилка або тріскачка з храповим механізмом визначає комфорт під час роботи, швидкість робочого процесу. Особливо важливий цей момент при тривалій роботі з напилків або тріскачкою з храповим механізмом - якщо рукоять незручна, довго виконувати завдання вийде фізично.
  Ключова вимога до рукояті для напилка, тріскачки з храповим механізмом або будь-якого іншого ручного інструменту - це ергономічність, грамотно продумана конструкція. Визначити цей параметр дистанційно, при замовленні рукояток в інтернет-магазині, досить складно, тому рекомендуємо вибирати продукцію перевірених виробників і вивчати відгуки користувачів перед покупкою.

Рукоятка з храповим механізмом

  Рукоятка для ключа тріскачки з храповим механізмом може бути у вигляді монолітного металевого блоку або покриватися спеціальним гумовим чохлом. Металеві моделі дуже стійкі до впливу хімічних речовин і технічних рідин, що важливо, оскільки часто доводиться працювати в умовах агресивного зовнішнього середовища. Рукоятки з полімерними і прогумованими чохлами дуже зручно лягають в руку, не створюють дискомфорту, не вислизають в процесі роботи. Однак для роботи з агресивними хімічними засобами, коли є ризик протікання масла, технічних рідин, їх використовувати не рекомендується. Довжина рукоятки підбирається під модель конкретного інструменту.

Як вибрати рукоятки для інструментів?

При виборі рукоятки для напилка, орієнтуйтеся на такі критерії:

  • матеріал виготовлення. Це може бути пластик, дерево, прогумовані синтетичні матеріали. У кожного варіанту є свої переваги і переваги, мова йде скоріше про особисті уподобання;
  • довжина. Цей параметр визначається конкретною моделлю напилка. До кожного товару йде опис технічних характеристики, в яких вказується в тому числі і модель ручного інструменту. В цілому, довжина рукоятки може варіюватися в невеликому діапазоні;
  • виробник. Це також важливий параметр, оскільки від нього часто залежить впевненість в якості та надійності рукоятки для напилка. Рекомендуємо бренди AEG і STANLEY - їх продукція відповідає найвищим очікуванням і міжнародним стандартам якості.

  Якщо у вас є труднощі з вибором, ви не знаєте, яка точно рукоятка для напилка вам потрібна - зв'яжіться з менеджерами інтернет-гіпермаркету «Промтовари» по телефону, електронному поштою або в месенджері Вайбер. Вони проведуть особисту консультацію, дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати оптимальну модель рукоятки для напилка або тріскачки з храповим механізмом.

Купити тріскачку з храповим механізмом або рукоять для напилка за найкращими цінами

  Якщо ви хочете заощадити, не втрачаючи в якості і бути впевненим в надійності продукції, рекомендуємо купити рукоятки для ручного інструменту в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари». Тут ви знайдете тріскачки і ручки для напилків високої якості з різних матеріалів, з якими буде максимально комфортно працювати, за демократичними і доступними цінами. Є швидка доставка по Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.