0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Повітродувки

-45%
Акція
0
15 924 грн.
0
21 261 грн.
-15%
Акція
0
3 063 грн.2 599 грн.
0
2 129 грн.
0
1 944 грн.
0
10 413 грн.
0
21 616 грн.
0
23 312 грн.
0
16 643 грн.
0
15 599 грн.
-15%
Акція
0
4 086 грн.3 479 грн.
Повітродувки

  Садова воздуходовка, або садовий пилосос - це спеціальне обладнання для очищення газону від листя і сміття. Цей прилад дуже затребуваний для тих, хто живе у власному будинку або має дачну ділянку, оскільки без воздуходовкі прибирання території від листя, сміття, трави доставить немало клопоту. А садової воздуходув дозволить впоратися з цим завданням швидко і якісно.

Побутова повітродувка: особливості конструкції

По конструкції виділяють три типи садових повітродувок:

  • ручні;
  • ранцеві;
  • колісні.

  Ручна повітродувка для саду недорога, відрізняється прекрасною мобільністю і простий у використанні. Вона оснащується рукояткою, плечовим ременем або роликами, але по суті оператору доводиться носити пилосос на собі - за рахунок невеликої ваги це не складає труднощів. Такі моделі повітродувок підходять для прибирання невеликої ділянки.
  Ранцеві садові пилососи мають більшу потужність, а тому їх варто вибрати для обробки середніх земельних ділянок. Вона оснащується лямками, на зразок рюкзака, що звільняє руки оператора і знижує навантаження. Можна проводити очистку в важкодоступних місцях.
  Колісні садові повітродувки візуально і по конструкції максимально нагадують пилосос. Вони використовуються для прибирання на великій території.

Повітродувка для прибирання листя: правила вибору

  Покупці інструменту для здування листя передує вибір конкретної моделі повітродувки. Враховуйте територію, яку потрібно буде прибирати, - якщо у вас невеликий котедж або дача, вам досить ручного садового пилососа, вам не потрібно переплачувати за колісну дуйка для листя. Крім типу повітродуву, необхідно вивчити технічні характеристики обладнання, зокрема:

  • тип живлення двигуна. Приводи в обладнанні для здуванні листя можуть бути бензиновими або електричними. Електричний двигун може працювати на акумуляторах або від мережі;
  • потужність двигуна. Від потужності повітродувки залежить сила всмоктування / видування, а отже - продуктивність пилососа;
  • рівень шуму під час роботи. Від шумності повітродувки залежить не тільки комфорт оператора під час роботи, але і комфорт всіх проживаючих в будинку;
  • наявність функції подрібнення листя і сміття. Подрібнювач повітродувки дозволяє виробляти натуральне і дуже корисне добриво - мульчу. Замість того, щоб думати про утилізацію, ви будете отримувати користь із зібраної листя.
  • режими роботи садового пилососа. Це може бути всмоктування і видув. Бажано, щоб техніка підтримувала обидва режими.

  Додатково рекомендуємо вивчити відгуки користувачів про конкретну модель повітродувки, чи відповідають заявлені характеристики і робочі параметри реальності. Як показує практика, краще купувати продукцію відомих торгових марок, які надають гарантії якості та надійності.

Повітродувка: ціна

  Ціна сдувача для листя залежить від типу обладнання (ручна, ранцева і колісні конструкції мають різний вартості), потужності техніки і її продуктивності. На ціну впливає наявність додаткових опцій, довговічність, бренд. Велике значення має і цінова політика продавця - якщо хочете заощадити без втрати якості, звертайтеся в інтернет-магазин «Промтовари».

Купити садову повітродувку вигідно

  Купити повітродувку в Україні від провідних світових виробників за демократичними цінами вам допоможе інтернет-гіпермаркет садової техніки «Промтовари». Тут в каталозі представлений максимально широкий асортимент обладнання для прибирання листя. Діє неймовірно швидка доставка по Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.