0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Домкрати автомобільні

Домкрати автомобільні

Автомобільний домкрат – це спеціальне обладнання для підйому автомобіля на висоту. Він потрібний, щоб отримати доступ до днища та виконати ремонтні роботи. Без спеціальних підйомників неможливо уявити професійний автосервіс, і навіть більше – зробити прості роботи в гаражі без домкрата ви теж не зможете.

Навіщо потрібен домкрат гідравлічний (Україна)?

Домкратами оснащуються всі сучасні СТО, шиномонтажні майстерні та автосервіси. Часто їх купують для особистого гаража. Без підйомника неможливо отримати повноцінний доступ до днища авто та виконати ремонтні роботи, замінити гальмівні колодки та інші операції, що входять у регулярне технічне обслуговування.
Існує кілька класифікацій цього обладнання. За розташуванням важеля виділяють домкрат автомобільний ромбічний, гвинтовий та рейковий.

За способом підняття авто виділяють:

  • домкрат гідравлічний підкатний - використовується на професійних автомобільних сервісах, оснащується 4 колесами і важелем. Дозволяє піднімати навіть автомобілі з низькою підвіскою та вантажівки, але потребує встановлення на ідеально рівну та гладку поверхню;
  • пляшковий – такий ідеально підійде для «польових» умов, де гладкості покриття немає. Не такий зручний у використанні, але теж здатний піднімати автомобіль вагою до 50 тонн;

Нарешті, за принципом дії виділяють гідравлічний домкрат (наводиться в дії за рахунок створення тиском за рахунок рідин), пневматичний, або повітряний (тиск створюється за рахунок стисненого повітря) і механічні (підйом здійснюється за рахунок фізичний зусиль оператора).

Як вибрати автомобільний гідравлічний домкрат?

Перш ніж купити гідравлічний домкрат необхідно визначитися з моделлю.

Для цього детально вивчіть технічні характеристики та орієнтуйтесь на такі критерії:

  • тип за розташуванням гвинта - ромбічний, гвинтовий, рейковий;
  • висота підйому, від 50 міліметрів для домкрата, що зберігається в багажнику на випадок поломки в дорозі (цього достатньо для заміни шини) та більше для обладнання для СТО, де виконують роботи з ходовою або гальмівною системами;
  • стійкість;
  • робочий хід;
  • необхідне зусилля для підняття (якщо агрегат оснащений двигуном, цей фактор не відіграє значної ролі);
  • мінімальна висота підхвату;
  • розмір, вага та габарити.

Обов'язково звертайте увагу на виробника обладнання, поцікавтеся сертифікатами якості та гарантійним терміном служби техніки.

Домкрат автомобільний: ціна та від чого вона залежить

Якщо говорити про домкрат гідравлічний, ціна його залежатиме від ряду об'єктивних факторів: вантажопідйомності, типу, функціональності, виробника та довговічності. Чим потужніше та продуктивніше обладнання, тим дорожче він коштуватиме.

Де купити автомобільний домкрат?

Якщо ви хочете вигідно гідравлічний домкрат купити (Україна), вам потрібен інтернет-магазин «Промтовари». У каталозі представлений максимально широкий асортимент обладнання, але ви швидко знайдете те, що потрібно завдяки розширеній системі фільтрації. Ми гарантуємо якість, демократичні ціни, швидку доставку до будь-якої точки країни.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.