0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фуговально-рейсмусові верстати

-26%
Акція
0
74 050 грн.54 490 грн.
-6%
Акція
Фуговально-рейсмусові верстати

  Первинні заготівлі деревини не можна використовувати при будівництві або для виготовлення меблів. Вони можуть відрізнятися один від одного за розміром, мати нерівну шорстку поверхню і інші дефекти. Для підгонки і обробки таких заготовок існують спеціальні верстати.

Фуговально-рейсмусові верстати: область застосування

  Фуговально-рейсмусові верстати - обладнання, призначене для обробки деревини.
  Фугувальний верстат - інструмент для вирівнювання великих дерев'яних поверхонь або підрівнювання крайок дерев'яних деталей.
  Рейсмус переносить креслення на поверхню заготовки, робить розмітку необхідних деталей. (Тобто при виробництві і обробці різних дерев'яних виробів необхідно використовувати обидва інструменти).
  Раніше доводилося окремо купувати фуганок верстат і рейсмус. Для того щоб спростити процес виробництва і обробки дерев'яних конструкцій, був створений фуговально-рейсмусовий верстат - обладнання, яке комбінує функції двох інструментів. Фактично, це фуганок і рейсмус в одному верстаті.

Головними перевагами такого агрегату є:

  • Компактність.

Один пристрій займає менше місця, ніж два, але може виконувати функції двох деревообробних верстатів.

  • Фінансова економія.

Вартість фуговально рейсмусового верстата буде нижче вартості двох окремих агрегатів. Крім того, можна заощадити на експлуатації та обслуговуванні обладнання.

  • Зручність використання.

При обробці деталі на одному верстаті немає потреби носити деталь від одного пристрою до іншого. Це впливає і на швидкість роботи.

  • Практичність.

  Фуганок-рейсмус складається з двох частин: зверху - фуганок, знизу - рейсмус. Просто, відкинувши верхню частину, можна перейти до наступного етапу обробки заготовки.
  Фуговально рейсмусовий верстат дозволяє зменшити час підготовки заготовок. З його допомогою можна вистругати матеріали певного розміру і товщини, прибрати шорсткості і задирки з поверхні дерев'яних деталей.

Технічні особливості обладнання

  Для того щоб купити фуговально-рейсмусовий верстат в Україні, необхідно чітко визначити, для яких цілей він буде використовуватися.
Для вирішення побутових завдань можна купити фуганок на 220 вольт. Для виконання великого обсягу робіт з постійними навантаженнями слід підбирати інше обладнання. Фуговально-рейсмусові верстати можна розділити на наступні типи:

  • за типом стругання - поперечний і поздовжній;
  • по здатності працювати відразу з декількома заготовками - 1, 2 або 4 робочі боку;
  • за призначенням - для побутових або професійних робіт.

  На фуговально рейсмусовий верстат ціна залежить від потужності, фазності, комплектації, якості ножів і швидкості строгального вала, глибини пропила, додаткових функцій.
  Для приватних майстерень підійде пристрій з потужністю 3 кВт. У промислових цехах зазвичай використовують агрегати з потужністю більше 3 кВт.

  Глибина пропила впливає на те, наскільки глибоко буде зніматися стружка. Побутові агрегати знімають до 3 мм, промислові - більше 3 мм.
  Рейсмусні-фугувальний верстат купити Україна можна в інтернет-магазині інструменту та обладнання «Промтовари». Тут представлений широкий асортимент деревообробного обладнання. Можна підібрати модель з необхідним функціоналом, що відповідає запитам.
  Рейсмусні-фуговальні верстати набагато зручніше у використанні, ніж два окремих агрегату для обробки. А при дотриманні правил безпеки вони набагато безпечніше, ніж рубанки. Комбінування двох функцій в одному пристрої дозволяє обробляти дерев'яні деталі і заготовки набагато швидше і ефективніше, не знижуючи при цьому якість продукції.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.