0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Стабілізатори напруги

0
2 093 грн.
0
1 927 грн.
0
5 012 грн.
0
9 238 грн.
0
1 181 грн.
0
1 539 грн.
0
7 879 грн.
Стабілізатори напруги

  Стабілізатор напруги - це необхідний прилад для виробничого цеху або будівельному майданчику, на якій працюють з дорогим професійним електроінструментом, і квартири, в якій в будь-якому випадку завжди працює велика кількість техніки (комп'ютер, холодильник, телевізор і інше). Будь-яке коливання або неполадки в центральній мережі можуть вивести з ладу мотор інструменту, а його ремонт обійдеться у велику суму (якщо взагалі буде можливий). Але зі стабілізатором напруги для будинку цього не станеться.

Для чого використовується стабілізатор напруги для квартири?

  Стабілізатор напруги для холодильника або комп'ютера захищає техніку від випадкових стрибків напруги, короткого замикання та інших неполадок в електромережі. Через таких стрибків дорога техніка і обладнання просто виходить з ладу, їх електроніка згорає. Можуть навіть виникати загоряння і пожежі. А оскільки проблеми з напругою в центральних електромережах в Україні зустрічаються постійно і по всій території країни, таке обладнання будуть корисні всім, хто цінує і береже своє майно. Один раз встановивши стабілізуючий обладнання, ви назавжди захистіть свою техніку від аварій і форс-мажорів.

Якими бувають стабілізатори напруги?

Стабілізатори напруги, які використовуються в квартирах і приватних будинках, бувають:

  • Електронними;
  • Релейними;
  • Електромеханічними.

  Найчастіше використовуються електронні стабілізатори. Вони в свою чергу діляться на ступінчасті і безступінчаті. Переваги електронних моделей - безшумна робота, висока швидкість реакції і максимальна надійність. Релейні переключаються з клацанням і забезпечують меншу надійність, проте їх ціна найнижча.
  Популярні також електромеханічні, які також називають сервопривідними. Вони дуже плавно регулюють напругу, забезпечують дуже точний вихідний сигнал. Однак ці моделі не мають високу швидкість реакції, тому для різких стрибків напруги вони не підходять. Оптимально вибрати такий стабілізатор напруги для будинку, де постійно спостерігається занадто низька або занадто висока напруга в електромережі.

Як вибрати автоматичний стабілізатор напруги?

  В першу чергу відзначимо, що стабілізатори бувають 220 і 380 Вольт. Його необхідно підбирати під показники електрики в мережі.

Інші робочі параметри, на які потрібно орієнтуватися, - це:

  • Кількість фаз. Однофазні стабілізатори напруги 220В призначені для домашньої мережі, але для промислових цехів варто вибрати трифазні моделі.
  • Потужність. Найважливіший критерій, оскільки не варто вибирати не надто високу, ні занижену потужність. Рекомендуємо додатково проконсультуватися з консультантом по виборі стабілізатора по потужності;
  • Точність стабілізації. А тут як раз все просто - чим вище точність стабілізації, тим краще;
  • Робочий діапазон. Коли обладнання виходить за нього (відхилення занадто висока), він відключається і сигналізує про аварію.

  Вибираючи обладнання для будинку, звертайте увагу на додаткові опції. Зокрема, спосіб монтажу обладнання, зовнішній вигляд корпусу, функціонал меню і багато іншого. Важливо, щоб стабілізатор влаштовував вас в усіх відношеннях. Багатий вибір обладнання в інтернет-магазині «Промтовари» дозволяє вибрати оптимальну модель.

Де купити стабілізатор для будинку?

  Купити стабілізатор напруги в інтернет-магазині «Промтовари» ви можете за демократичними цінами. Надаються гарантії якості. Є швидка доставка в будь-який населений пункт України.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.