0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Приладдя для садової техніки

0
316 грн.
-35%
Акція
0
20 916 грн.13 510 грн.
0
2 899 грн.
0
6 728 грн.
0
2 399 грн.
0
5 499 грн.
0
629 грн.
0
409 грн.
0
649 грн.
0
293 грн.
0
301 грн.
0
440 грн.
0
130 грн.
Приладдя для садової техніки

  Приналежності для садової техніки - це аксесуари, запчастини та комплектуючі для обладнання та інструменту, що використовується для роботи на присадибній ділянці, обробітку грунту і догляду за рослинами. Аксесуари дозволяють модернізувати садову техніку або провести її терміновий ремонт в разі поломки.

Аксесуари для садової техніки: категорії, сфера призначення

  Аксесуари для садової техніки - це різні витратні матеріали та запчастини, які швидко зношуються і вимагають періодичної заміни. Сюди ж варто віднести додаткову оснастку, яка робить садову техніку більш функціональною, універсальної і дозволяє виконувати додаткові завдання. Серед найбільш затребуваних категорій приладдя та аксесуарів для садової техніки необхідно виділити:

 • ріжучий інструмент мотокос, газонокосарок, тримерів;
 • волосінь;
 • косильна головка;
 • ланцюг для бензопили, висоторізи;
 • масло-мастильні матеріали;
 • травосборник, емкось для збору листя та багато іншого.

Аксесуари та супутні товари для садової техніки до кожної категорії інструменту та обладнання свої.

«Промтовари»: інтернет магазин запчастин для садової техніки

  Інтернет-магазин садової техніки пропонує максимально широкий вибір аксесуарів, аксесуарів, запчастин та додаткового оснащення для вашого обладнання. В асортименті представлені баки, гнучкі шланги, захисні тенти, фільтри і ковпаки, клапани, ножі, насадки, плуги, розпилювачі, прокладки, регулятори, фрези, щітки, сопла, адаптери та подовжувачі і багато іншого.
  Зручна система каталогізації та фільтрації допоможе вам вибрати необхідні аксесуари максимально швидко. Система фільтрів розміщена в лівій частині сайту.

Як вибрати аксесуари для садової техніки?

  Експерти інтернет-магазину «Промтовари» представили основні рекомендації, які допоможуть вам вибрати кращі аксесуари і приналежності для садової техніки:

 • волосінь для мотокоси або тріммера краще купити з сердечником, вони більш довговічні;
 • волосінь підбирається під потужність двигуна. Чим малопотужного приводу, тим тонше повинна бути оснащення;
 • ніж для мотокоси підбирається відповідно до поставленим завданням: для косовиці сіна краще підійде круглий, а для очищення занедбаних ділянок, на яких є дерева, - трилопатевої;
 • ніж для газонокосарки підбирається по товщині. Чим ширше насадка, тим більшу площу можна обробити за один раз;
 • вибираючи травосборник, важливо звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Цей аксесуар може бути м'яким, з тканини, або твердим, з пластика. Зустрічаються комбіновані моделі. В інструкції до вашої моделі газонокосарки мають бути вказані вимоги до травозбірника.

  Але головна порада - вибирайте якісні, оригінальні аксесуари та приладдя. Вони прослужать вам довше і забезпечать надійність і продуктивність інструменту. Ціна аксесуарів та супутніх товарів для садової техніки невисока, тому не варто економити на витратних матеріалах і запчастинах.

Де купити приналежності і запчастини для садової техніки?

  Купити запчастини, аксесуари для садового обладнання та інструменту в інтернет-магазині «Промтовари» вигідно! Оригінальна продукція від провідних торгових марок представлена по дуже гуманним цінами - ви можете заощадити гроші, вибираючи преміум-якість. В каталозі є абсолютно все, що може вам знадобитися для ремонту або модернізації інструменту. Діє швидка доставка в будь-який населений пункт України.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.