0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Зварювальні пальники

0
290 грн.
0
610 грн.
0
125 грн.
0
335 грн.
0
230 грн.
0
215 грн.
0
250 грн.
0
245 грн.
0
340 грн.
0
350 грн.
0
305 грн.
0
895 грн.
0
740 грн.
0
760 грн.
Зварювальні пальники

  Зварювальний пальник - інструмент, що дозволяє отримати спрямоване, стійке полум'я, здатне розплавити метал (залізо, сталь, сплави і т.д.). Таке полум'я формується за допомогою горіння суміші газу і кисню. Кожний зварювальний пальник дає можливість регулювати інтенсивність вогню, форму полум'я, температуру горіння. За своєю суттю це трубка з мундштуком (форсункою) на вихідному торці, яка має два введення. Наконечники як правило змінні, є регулятори подачі кисню і газу, а також рукоять з елементами управління горінням.

Пальник зварювальний: класифікація, види, особливості

  За допомогою газового пістолета можна розділити листовий метал на фрагменти, зварити сталеві деталі, наплавить залізо і т.п. Є кілька типів даного інструменту. Зварювальні пальники класифікуються за такими ознаками:

  • Метод формування горючої суміші (інжекторний, безінжекторний).
  • За типом горючої суміші (водневі, ацетиленові, для рідкого пального).
  • За цільовим призначенням (різак, для зварювання, для наплавлення, універсальна зварювальний пальник).

  Регулятори необхідні не тільки для первинної настройки полум'я. В процесі роботи мундштук зварювального пальника нагрівається. В результаті змінюється пропускна здатність, і як наслідок розрядження в камері підготовки газової суміші. Тому в процесі експлуатації виникає необхідність тонкого налаштування. Це стосується всіх типів газосвароних пальників.
  Вищесказане стосується инжекторного зварювального пістолета. Якщо Ваш пристрій не передбачає наявність инжекторной камери, пристрій зводиться до простого змішувальному сопла. Тут регулятори виконують іншу задачу, яка зводиться до налаштування інтенсивності подачі готової горючої суміші. А та, в свою чергу, проходить через наконечник у вигляді сопла, і після займання нагріває і розплавляє метал. Газоповітряні зварювальні пальники відносять в окрему категорію, і їх необхідно розглядати у відповідному ключі.

Газоповітряні пальника для зварювальних робіт

Такі газові пальники для зварювання застосовуються, якщо потрібно:

  • Розігріти вироби з металу.
  • Спаяти (зварити) деталі із заліза.
  • Видалити залишки старої фарби.
  • Інші види робіт.

  Пристрій такої зварювального пальника передбачає наявність мундштука, надягнутого на стовбур, який представляє собою металеву трубку. До вхідних штуцерів підключаються гнучкі шланги, по яких подається газ і кисень, необхідні для виробництва зварювальних робіт.

Принцип дії зварювального пальника

  Газ (або газ з повітрям) подається через ніпель в стовбур. Подача проводиться під тиском, а так як у форсунки вихідний отвір в рази менше перетину подачі води і трубки, збільшується швидкість виходу пальної суміші. Після розпалювання полум'я настільки інтенсивне, що температури горіння в верхніх шарах полум'я досить, щоб розплавити метал, зробити його текучим.

Зварювальні пальники: ціна з доставкою по Україні

  Купити газозварювальне обладнання з доставкою в будь-яке місто України не складно. Достатньо ознайомитися з асортиментом, запропонованим в інтернет-магазині. Якщо вибір буде складним, менеджери готові надати безкоштовну консультацію. Вартість залежить від типу конструкції і виробника. У будь-якому випадку кожен зможе підібрати інструмент для зварювання, щоб вирішити поставлені завдання. Причому в продажу є бюджетні моделі. В деякі дні можна купити газову зварювальну пальник акцією. Діє гнучка система знижок, про яку розповість менеджер.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.