0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Перфоратори

0
4 397 грн.
0
7 657 грн.
0
6 242 грн.
0
5 504 грн.
0
7 964 грн.
0
5 197 грн.
0
6 734 грн.
0
6 119 грн.
0
3 659 грн.
0
5 351 грн.
0
16 882 грн.
0
11 039 грн.
0
11 654 грн.
0
21 494 грн.
0
4 679 грн.
0
5 250 грн.
0
5 932 грн.
0
1 744 грн.
0
1 889 грн.
0
31 999 грн.
0
3 878 грн.
0
4 057 грн.
Перфоратори

Купити перфоратор

Перфоратор - практичний електроінструмент, використовується для створення отворів в міцних матеріалах, таких як: бетон, камінь, цегла і т.д.

  Є незамінним інструментом при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Перфоратори існують різної форми, потужності, продуктивності, конструкції, і ціни. Перед покупкою перфоратора коштувати розібратися в його характеристики та особливості - це допоможе правильно вибрати необхідну модель.

Режими роботи перфоратора

  Сучасні моделі перфораторів можуть одночасно виконувати функцію дриля і пробійника. Перфоратори різноманітної конструкції, потужності і типу виконують такі завдання:

 • Довбання - за допомогою послідовних ударів створюється отвір або поглиблення. Такий режим роботи застосовується для прокладки проводів і різних комунікацій;
 • Пробивання отворів - режим роботи при якому поєднується удар і свердління, що дозволяє пробивати найміцніші матеріали;
 • Ударне свердління - використовується при роботі з крихкими матеріалами, або з матеріалами, які мають властивість кришиться.

Типи і властивості двигуна

  Найважливішими характеристиками двигуна є його потужність і сила удару. Чим вище ці показники, тим продуктивнішим і ефективний буде сам інструмент. Також ці характеристики впливають на швидкість роботи і максимальний розмір отвору, який може виконати цей інструмент.
Також варто звернути увагу на саме розташування двигуна. Існує два варіанти розташування: Вертикально і горизонтально.
 • Вертикальний двигун - встановлюється переважно на інструмент професійного та промислового класу. Вертикальні двигуни відрізняються більшою потужність і продуктивністю, також має відмінну систему охолодження, що дозволяє більш тривалий час працювати з перфоратором.
 • Горизонтальний двигун - властивість побутових і напівпрофесійних моделей з середніми технічними характеристиками. Вони не призначені для тривалої безперервної роботи. Їх плюсом є невелика вага і задоволена компактність, що є відмінним параметром для домашнього інструменту.

Основні характеристики перфоратора

  При покупці інструменту, слід знати характеристики, на які слід звернути увагу в першу чергу. Їх розуміння допоможе підібрати необхідний для вас тип перфоратора і не помилитися з вибором. Основні характеристики:
 • Енергія удару - вимірюється в джоулях. Від цього параметра залежить швидкість роботи, а також на яку глибину здатний пробивати перфоратор.
 • Частота ударів в хвилину - чим вище це значення, тим швидше буде проводитися робота.
 • Потужність - основний параметр на який дивляться при покупці, від нього залежить ефективність роботи всіх інших елементів механізму.
 • Харчування - розрізняють мережеві та акумуляторні перфоратори. Акумуляторні мобільніші, ідеально підходять для роботи на вулиці, але їх необхідно постійно заряджати. Мережеві - більш потужні моделі інструменту, але робоче простір обмежений довгою кабелю.
 • Патрон - найчастіше на перфоратор встановлюється два типи патронів: SDS-Max і SDS-Plus. Перший - використовується для професійних інструментів, які здатні пробивати отвори до 52 мм. Другий - призначений для побутових і напівпрофесійних моделей, які здатні пробивати до 30 мм діаметром.

Також при покупці варто звертати увагу на додаткові функції, які значно підвищать зручність і безпеку в роботі:

 • Антивібраційна система допоможе значно знизити рівень переданих вібрацій, а також забезпечить більш точне свердління;
 • Запобіжна муфта - гарантує миттєву зупинку роботи при заклинювання свердла, що допоможе запобігти поломку і легко витягти бур без пошкоджень;
 • Реверс - система зворотного обертання, також допоможе при заклинювання свердла;
 • Пилезахист - двигун і внутрішні механізму будуть захищені від попадання пилу, тим самим значно збільшується тривалість експлуатаційного терміну.

Де купити перфоратор

  Купити перфоратор DeWALT, STANLEY, Bosch, BLACK + DECKER ви зможете в нашому інтернет - магазині. На сторінках сайту представлений широкий асортимент перфораторів від кращих виробників. Купити перфоратор в Києві і в інших містах, не складе труднощів. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.
Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.