0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Напилки

0
110 грн.
0
421 грн.
0
190 грн.
Напилки

  Напилок призначений для обробки заготовки, додання їй остаточної форми, шліфування, усунення браку і т.д. Купити напилок тільки на перший погляд просто. Цей інструмент представлений у величезній масі видів і типів. Зараз купити напилок в Україні, як і в Європі не складно, але тільки якщо чітко розуміти, для яких цілей він купується. Кожен напилок, купити який можна на сайті «ПРОМТОВАРИ», призначений для виконання конкретного типу робіт, і відрізняється типорозмірами, розміром зерна і т.д. при виборі враховують навіть матеріал, який планується обробляти.

Напилки: ціна, класифікація, види

  Це інструмент, який присутній в числі обладнання кожній майстерні, і не важливо, буде це гараж або цех з обробки виробів з металу, деревини, пластика (полімерів) або каменю. У напилка ціна безпосередньо пов'язана з розмірами, складністю виконання, наявності напилення і матеріалу, з якого це напилення зроблено. Зараз можна купити напилок, який відноситься до однієї з наступних категорій:

 • Плоский прямокутного перетину.
 • Інструмент круглого перетину.
 • Трикутний або ромбоподібний напилок.
 • Квадратний з рівними гранями.
 • Месіцеподібний, з одного округлої стороною і т.д.

  Це що стосується форми. Але існує градація по крупності. Найбільше зерно у рашпіля. Це інструмент для чорнової, грубої обробки заготовки. Надфілі - навпаки маленькі за розміром з мінімальним зерном. Використовується навіть для ювелірних робіт при обробці дрібних деталей і виробів, коли робота вимагає високої точності. У таких напилків ціни можуть бути не нижче, ніж у великого рашпіля, так як надфілі часто мають діамантове напилення, що забезпечує довгий термін служби і високу якість робіт.

Детальна класифікація напилків і ціни на них

Згідно з чинним стандартом (ГОСТ 23726-79) інструмент ділять на наступні підвиди:

 • Напилки по металу для слюсарних робіт.
 • Інструмент спеціального призначення.
 • Машинні, ножові і стрічкові напилки.
 • Надфілі для «тонких» робіт високої точності.
 • Рашпілі для чорнової обробки заготовок.

  Головний критерій, який визначає вартість, - крупність насічки. Від цього залежить складність робіт, вироблених при виготовленні інструменту. Згідно ГОСТ виділяють шість ступенів крупності насічки: від 0 до 5. Особливий тип - леза для машинної обробки. Вони встановлюються в посадочні гнізда електричних або пневматичних пристроїв, які також можна придбати в інтернет-магазині будівельного інструменту «ПРОМТОВАРИ».

Види насічок

Існує кілька типів відповідно до даної класифікації:

 • Проста одинарна.
 • Подвійна.
 • Хрестова.

  Кожна з насічок забезпечує високу якість певного виду обробки. Також розрізняють інструмент по довжині. На цей параметр вказує маркування L з числовим позначенням від 0 до 6. Ще один важливий параметр, що визначає вибір - твердість зубців. В Згідно з цією характеристикою визначають щільність оброблюваного матеріалу. Це може бути сталь, кольоровий метал, деревина, пластик і т.д.

  Будь-який з напилків купити в Києві прямо зі складу за мінімальною ціною можна, якщо замовити інструмент в «Промтовари». Підприємства та приватні майстри, що працюють в інших містах України, замовляють товари з доставкою. Вартість перевезення розраховується згідно з чинними тарифами «Нової пошти». Якість пропонованих напилків підтверджено наявністю сертифікатів відповідності міжнародним стандартам.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.