0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HONDA
- Код товару: 31722-20
- Артикул: HSS 655
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 4.9 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Снігоприбиральник Honda HSS 655 ET1D - компактне і потужний пристрій, призначене для очищення території від снігу. Снігоприбиральник оснащений 4-х тактним двигуном Honda GX160, потужністю в 4.9 л.с. Даний двигун відрізняється економним споживанням палива і можливість швидкого запуску при мінусовій температурі. Пристрій пересувається на гусеницях, що забезпечить вільне пересування по нерівній місцевості. Снігоприбиральник оснащений галогеновой фарою, що дозволить комфортно працювати в тьмяне час доби. Можливість регулювання висоти шнека особливо зручно при нерівних поверхнях. Даний снегоуборщик забезпечує викид снігу на 14 метрів. Має 2 передачі вперед і одну назад.
Особливості та переваги:
- Зручне і просте управління;
- Надійний і витривалий двигун;
- Ергономічне розташування елементів управління;
- Рукоять з можливістю регулювання висоти.
Причини для покупки снігоприбирача Honda HSS 655 ET1D:
- Висока потужність;
- Японське якість;
- Оптимальна вартість.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 4.9 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Тип пересування | Самохідний |
| Ширина обробки | 50 см |
| Висота обробки | 55 см |
| Дальність викиду снігу | 14 м |
| Тип шнеку | Метал |
| Фара | Так |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 1500х550х1125 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 77 кг |