0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Гідродинамічне прочищення труб

0
10 219 грн.
Гідродинамічне прочищення труб

Гідродинамічна прочищення труб види і способи застосування

  Гідродинамічна прочищення труб - це процедура по промивці труб за допомогою спеціального апарату високого тиску. Прочищувальна машина утворює високий напір води за допомогою якого і відбувається очищення труб. Даний метод застосовується для промивання промислових і побутових стічних систем. Дана процедура є найефективнішою за усунуту даної проблем. Використовується для усунення засмічень в дренажних каналах, трубах, зливової каналізації і т.д. Дані машини здатні прибирати різні відходи, відкладення і освіти на стінках труб, а також коріння кущів або дерев.

  Прочищувальна машина здатна усунути будь-які засмічення і впорається з цим за короткий час. За рахунок різноманітних спіралей здійснюється робота в труби різного діаметру. Машини оснащені легкими та гнучкими шлангами, що дозволяє запросто проходить в трубу і усунути засмічення. Деякі моделі перепризначено для установки в автомобіль з типами кузова фургон або пікап. Такий тип апарату є ідеальним варіантом для бригад займаються очищенням трубопроводів в промислових масштабах, широко використовується комунальними службами, працівниками водоканалів, а також приватними компаніями які займаються роботами по промивці каналізацій.
  Такі пристрої мають кращими технічними характеристиками і впораються з будь-якими видами засмічень. Також варто відзначити що такий апарат не прив'язаний до однієї машини і його легко можна перевстановити на іншу. Прочистни машини використовуються для очищення труб старого і нового типу. Завдяки функції регулювання напору, можливо підібрати необхідний рівень і зробити акуратну роботу без травмування старих або тонкостінних труб. Незважаючи на те, що такі машини відносяться до професійних пристроїв, управління ними досить просте і зрозуміле. Для того що б приступити до роботи варто прочитати інструкцію і дотримуватися заходів безпеки. Тому з таким пристроєм впорається навіть початківець майстер.

Інтернет магазин ПРОМТОВАРИ - кращий вибір при покупці спеціальних апаратів

  Купити прочищувальні машину ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас представлені кращі бренди як: Ridgid і Rothenberger. Ці бренди давно відомі якістю своєї продукції, тому купивши пристрій їх виробництва ви можете бути впевнені в їх якості і надійності. Якщо при виборі у вас виникли питання, наші менеджера з задоволенням підкажуть у виборі і обговорять можливі умови доставки і оплати.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.