0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Комплектуючі до трубогибів

Комплектуючі до трубогибів

  По суті комплектуючі до трубогибам це витратні матеріали, які доводиться періодично купувати тим, хто користується даним типом обладнання постійно. Крім того, у продажу є аксесуари до трубогибам, які дозволяють розширити функціональність обладнання, і зробити його більш зручним в експлуатації. Всі необхідні комплектуючі ви можете підібрати в одному місці - на сайті «ПРОМТОВАРИ». Тут ви знайдете і останні моделі трубогибов, які користуються попитом у металлообработчіков України і Європи.

Комплектуючі до трубогибам: що входить?

  Незважаючи на те, що всі вузли трубогиба виготовлені з міцного металу, як і будь-які деталі, котрі піддаються в процесі експлуатації механічних впливів, комплектуючі мають ресурс. Періодично їх необхідно міняти. Крім того, комплектуючі необхідно підбирати з урахуванням вимог виробництва. Коли приходить час розширювати асортимент, необхідно купувати відповідні комплекти аксесуарів. Тому на сайті «ПРОМТОВАРИ» розміщені всілякі комплектуючі до трубогибам, серед яких:

 • Вальці для трубогибочні верстатів.
 • Гнучкі плити для трубогиба.
 • Пуасонье трбогібочного апарату.
 • Кріпильні болти, ключі.
 • Пружини для згинання мідних труб.
 • Ноги і інші комплектуючі.

  Особливість в тому, що всі комплектуючі, які продаються в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ», пройшли сертифікацію. Це підтверджує той факт, що при виготовленні всіх комплектуючих використовувалися якісні матеріали, а значить, аксесуари служать довго, і забезпечують високу якість результату роботи трубогиба. Зручно і те, що все це можна придбати в одному місці. Це не тільки тому, що немає необхідності витрачати час на пошуки потрібних комплектуючих. Ви можете:

 • Ознайомитися з усіма пропозиціями.
 • Прочитати короткий опис.
 • Вивчити технічні характеристики.
 • Отримати кваліфіковану консультацію.
 • Оформити замовлення з доставкою в будь-яке місто України.
 • Забрати комплектуючі для трубогиба зі складу в Києві.
 • Заощадити на покупці за рахунок знижки або участі в акції.

  Саме тому сайт «ПРОМТОВАРИ» залишається одним з найпопулярніших інтернет-магазинів, де продається металообробне обладнання різного типу (трубогиби, в тому числі) і комплектуючі до нього. Паралельно ви можете купити і інше обладнання з комплектуючими, необхідними на вашому виробництві, в цеху або домашньої металообробної майстерні.

Комплектуючі до трубогибам: недорого з доставкою по Україні

  При підборі комплектуючих необхідно враховувати і матеріал, з яких виготовлені труби, які необхідно гнути. У кожному окремо взятому випадку потрібні певні аксесуари. Всю необхідну інформацію ви знайдете у описів до товарів. Якщо ж вам потрібно консультація з приводу комплектації трубогиба, ви завжди можете звернутися за допомогою до менеджерів. При цьому є можливість добре заощадити. Причому економія складається одночасно з декількох чинників.
  Якщо ви постійний покупець, і оформляєте комплексне замовлення, ви маєте право претендувати на знижку. Те ж стосується оптових покупців. Укомплектувавши замовлення, ви мінімізуєте витрати на доставку. До речі, при розрахунку вартості пересилання враховуються тарифи «Нової пошти». Періодично комплектуючі до трубогибам можна купити по акції. Це можливість максимально заощадити, і знизити витрати на комплектацію трубозгинаючого машинки. Про те, яка знижка вам покладена а даному випадку, і які товари можна купити за акційною ціною, запитуйте у консультантів.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.