0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Садові набори

0
10 030 грн.
Садові набори

  Набір садових інструментів - це незамінний помічник для виконання різних завдань по догляду за прибудинковою територією та сільськогосподарських робіт. Купити набір садових інструментів в Україні набагато вигідніше, ніж купувати приналежності окремо: це не тільки фінансово дешевше, але і зручніше. Залишилося тільки вибрати універсальний набір садового інструменту для вашої дачі.

Якими бувають набори садових інструментів?

  Набори садового інструменту відрізняються по своїй комплектації. В першу чергу мова йде про те, універсальний це комплект або призначений для вузькоспеціальних завдань.
  Універсальний комплект садового інвентарю зазвичай включає триммер для догляду за газоном або галявиною, ножиці, якими обстригають листя і чагарники, садову пилку, кущоріз. Весь інвентар, який входить в садові набори, електричний, він оснащується електродвигуном і акумуляторами. Для зручного зберігання передбачені спеціальні аксесуари.
  Вузькоспеціальні комплекти використовуються для прибирання прибудинкової території, обробки грунту, догляду за клумбами, організації ландшафтного дизайну і галявин. Їх вміст залежить від конкретної поставленої задачі.

Як вибрати набір садового інструменту?

  При виборі комплекту інвентарю для догляду за садом, присадибною ділянкою або прибудинкової території необхідно враховувати такі моменти:

  • комплектація набору. Чим більше речей і техніки входить в комплект, тим краще. Ви зможете виконувати з ним більше різноманітних завдань;
  • матеріал, з якого виготовлена ріжуча частина і робочі насадки інструменту. Він повинен бути дуже якісним, міцним, стійким до корозійних процесів. Оптимальний варіант - нержавіюча сталь в високим вмістом вуглецю;
  • тип двигуна. Використання акумуляторних інструментів в даному випадку краще, оскільки немає прив'язки до розетки. При виборі акумуляторних наборів важливо звертати увагу на тип (бажано - літій-іонний) і ємність батареї;
  • шум при роботі. Чим тихіше працюють інструмент, тим комфортніше і зручніше як для тих, хто працює з ними, так і для проживаючих в будинку;
  • можливість використання подовжувачів і штанг;
  • якість і довговічність інструменту в наборі.

  Чудова якість у наборів садового інструменту, який випускається торгової марки ZIPPER. Вони отримали чудові відгуки від експертів та користувачів. Це максимально надійна, довговічна, функціональна і продуктивна техніка. Бренд випускає кілька варіантів комплектів, які відрізняються по їх вмісту.

Від чого залежить ціна набору садового інструменту в Україні?

  Ціна набору садових інструментів залежить в першу чергу від його комплектації. Чим більше інвентарю в нього входить, тим вище буде вартість - це цілком об'єктивно. Крім того, на ціну впливає матеріал, з якого виготовлені пристосування, їх технічні характеристики, якість і довговічність. Кращі ціни на комплекти інвентарю для роботи в саду ви знайдете в інтернет-магазині «Промтовари».

Хочете купити набір садових інструментів в Києві на кращих умовах?

  Купити набір садових інструментів в Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому населеному пункті України вам допоможе інтернет-гіпермаркет техніки «Промтовари». У максимально широкому асортименті техніки від провідних світових виробників гарантовано знайдеться те, що вам потрібно! Надаємо гарантії якості і впевнені, що у нас самі справедливі ціни в країні. Діє швидка, як блискавка, доставка по Україні.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.