0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Свердлильні верстати

0
22 260 грн.
0
14 723 грн.
0
11 614 грн.
0
15 735 грн.
0
16 378 грн.
0
12 856 грн.
0
20 311 грн.
0
26 582 грн.
0
40 952 грн.
-28%
Акція
0
61 213 грн.44 200 грн.
-33%
Акція
Свердлильні верстати

  Щоб в деталях зробити глухе або наскрізний отвір, використовуються свердлильні верстати. Принцип їх роботи заснований на видаленні матеріалу із зони обробки свердлом. При цьому свердлильний верстат робить рух обертання, а подається поступально.

Де застосовуються і класифікація

  Основне застосування свердлильних верстатів - свердлити отвори. Крім цього, таке обладнання може використовуватися для таких операцій, як:

  • розсвердлювачі;
  • нарізка різьблення всередині отворів;
  • зенковки;
  • розгортання;
  • притирання отворів.

Свердлильний верстат назва (призначення):

  • спеціальними, на яких можна виконувати на конкретній деталі свідомо певне число операцій;
  • універсальним, для буріння отворів, і використання агрегату як токарно-розточувального, фрезерно-токарно-розточувального, фрезерно-розточувального, свердлильно-фрезерного верстатів;
  • спеціалізовані - пристрої, які дозволяють одночасно проводити свердління кілька отворів.

  Сучасні верстати для свердління отворів комплектують додатковими пристосуваннями, спеціальними інструментами, що дозволяє використовувати їх при виготовленні деталей великими партіями.

Особливості та види обладнання

  У конструкцію агрегату для свердління входять: станина, для установки блоку з інструментом, електродвигун, коробка для перемикання швидкостей, вузол управління.
Перш ніж купити свердлильний верстат, варто познайомитися з особливостями моделей.
  Горизонтально-свердлильний верстат. Застосовується при значній глибині свердління: збройових стволів, по осі валів.
  Вертикально-свердлильний верстат. В агрегаті шпиндель розміщений вертикально. Устаткування призначене для виробництва деталей малими партіями, невеликих габаритів при висвердлюванні отворів, діаметр яких від 1 до 30 мм.
  Радіально-свердлильний верстат. Агрегат відрізняється від вертикальних переміщенням шпинделя уздовж деталі. Така особливість пов'язана з обробкою важкої заготовки. Вона фіксується і вивіряється значно більше за часом, ніж свердло підводиться до місця обробки.

  Свердлильно-присадочний верстат для свердління отворів в дереві при виготовленні меблів. При цьому поверхні виходять рівними, без сколів. Надалі вони служать для установки в них штирів для фіксації полиць, кріплення, фурнітури.
  Магнітний свердлильний верстат. Подібне обладнання кріпиться на парамагнитной металевій плиті товщиною не менше 10 мм. Наявність електронного управління, автоматизація процесу, охороняє дорогі агрегати від поломок при недбалому ставленні до нього оператора.
  Настільний свердлильний верстат. Основне його призначення - свердління отворів діаметром не більше 16 мм. Зручно купити побутової свердлильний верстат для домашньої майстерні, в гараж.
  Багатошпиндельний свердлильний верстат. Купувати його варто для одночасного утворення великої кількості отворів в горизонтальному або вертикальному напрямку. Такі моделі застосовуються у виробництві деталей великої партії, експлуатація їх при одиничному виготовленні продукції недоцільна.
  Більш надійного обладнання, яке служить для якісного свердління отворів, не існує. Щоб правильно купити свердлильний верстат настільний або іншого типу, необхідно попередньо точно визначити, для яких цілей він буде потрібен.
  Якщо вам потрібні свердлильні верстати по металу, дереву та інших матеріалів, звертайтеся в інтернет-магазин «Промтовари». Вам запропонують будь-який вид обладнання за кращою вартості найвищої якості.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.