0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фрези кільцеві Weldon

0
510 грн.
0
679 грн.
0
510 грн.
0
679 грн.
Фрези кільцеві Weldon

  Weldon - це загальна назва типу патрона, якого вирізняє особлива конструкція. Традиційна сфера його використання - фрезерування. Сверло weldon 19 використовують з різними інструментами, оснащеними однойменною типом хвостовика. Це свердла, фрези, виштовхують штифти, перехідники (адаптери), подовжувачі. Розглянемо, чим відрізняється тип хвостовика Weldon, які його переваги та особливості використання.

Конструктивні особливості weldon

  У патроні типу weldon лиски досить короткі, за рахунок чого підвищується рівень опору обертального моменту, воно стає досить стійкий до витягування. Його конструкція максимально проста, як і принцип дії. Затискання здійснюється за допомогою гвинта, що впирається в лиску. Фрези діаметром до 20 міліметрів фіксуються за допомогою одного гвинта, якщо діаметр свердла більше - використовується патрон з двома гвинтами.

Патрон weldon: сфера застосування

  Такі патрони використовуються для фіксації інструменту з хвостовиком такого ж типу циліндричної форми. Головна сфера використання патрона weldon - це фрезерування. Його вибирають, якщо потрібно домогтися високих показників крутного моменту, надійного захисту від перевертання, захисту від витягування.

Види витратних матеріалів з хвостовиком Велдон

З патроном weldon виробляють:

  • Корончаті свердла з хвостовиком Weldon - застосовуються для точного свердління міцних матеріалів, що проробляє акуратних отворів без подальшої обробки крайки. Сумісні зі свердлильними верстатами на магнітній подушці і свердлильними машинами. Дозволяє свердлити сталь, латунь, мідь, алюміній, рідкісні металеві сплави. Є можливість свердління в складних умовах, наприклад, при відсутності змащення або охолодження;
  • Виштовхують штифти - один з головних елементів корончатого свердла, які використовуються, щоб примусово витягти готову деталь з твердою форми;
  • Адаптери для корончастих свердел (фрез) і виштовхують штифтів - дозволяють адаптувати діаметр хвостовика під розмір фіксуючого патрона. Необхідні, щоб синхронізувати існуючий інструмент з потрібним типом розхідники;
  • Подовжувачі - дозволяють використовувати наявну фрезу для свердління отвори більшої глибини, ніж дозволяє її «рідний» розмір.

Тип хвостовика weldon: розміри


  За допомогою патрона Weldon можна фіксувати фрези діаметром від 6 до 40 міліметрів і навіть більше. В інтернет-магазині «Промтовари» представлені витратні матеріали з хвостовиком Велдон діаметром від 6.34 до 64 міліметрів. Але необхідно акцентувати увагу, що дуже важливо, щоб діаметр хвостовика і патрона збігалися, інакше буде збільшуватися дисбаланс і це може стати причиною поломки свердла. Якщо в діаметрах є різниця, рекомендуємо використовувати перехідники (адаптери) - вони в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині «Промтовари», причому за найкращими цінами.

Хвостовик Велдон: переваги

Головними перевагами патрона weldon професіонали вважають:

  • Дуже хороші показники стійкості до витягування, передачі крутного моменту;
  • Високий комфорт в роботі;
  • Прийнятна точність;
  • Гнучкість;
  • Середній рівень геометричної прохідності.

Разом з тим, є і деякі недоліки. Вони не відрізняються високою точністю по биттю, а це істотно впливає на продуктивність фрези.

Витратні матеріали з патроном weldon в Україні

  Купити свердла, фрези, штифти з патроном Weldon за найкращими цінами ви можете в інтернет-магазині «Промтовари». Представлений величезний асортимент продукції від відомих в світі брендів. Організуємо швидку доставку по Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.