0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Кусачки ручні

0
350 грн.
0
392 грн.
0
383 грн.
0
392 грн.
Кусачки ручні

  Кусачки - особливий вид ріжучого інструменту, що застосовується на виробництві та в побуті. Головна особливість зрізу - збереження структури матеріалу, з якого виготовлений об'єкт. Це може бути дріт, катанка, прокат дрібного перетину, прут невеликого діаметра, виготовлений з металу, пластику, полімеру і т.д. Купити кусачки означає стати володарем універсального інструменту, який володіє великим терміном служби. І навіть якщо їх ресурс буде вироблений, його можна відновити, адже ріжучий інструмент має заточується ріжучі кромки.

Кусачки: вартість в інтернет-магазинах

  Для кусачок ціна встановлюється в залежності від марки сталі, з якої вони виготовлені. Габарити також мають значення. Зараз можна купити кусачки в Києві, і вони будуть відрізнятися високою точністю заточки. Кут атаки лез виконаний так, щоб сталь, мідь, латунь, алюміній і т.д. без праці розрізався за умови застосування мінімальних зусиль. Інтернет-магазини пропонують купити кусачки в Україні з доставкою. Це стає причиною невеликого подорожчання. Але є компанія-постачальник інструменту, яка дозволяє заощадити на покупці. Це інтернет-магазин «ПРОМТОВАРИ».

Кусачки - інструмент, який потрібен, щоб що?

  Кусачки замовити в Україні не складно. Головне правильно підібрати модель і вибрати виробника. Цей тип ріжучого інструменту необхідний, коли потрібно:

 • Різати дроти.
 • Заготовити прути з катанки.
 • Виготовити елементи армування з арматури.
 • Перерізати прут.
 • Розрізати впоперек металеву смугу.
 • Вкоротити металопрофіль тощо

  Покупцем може бути приватний майстер або виробництво. Навіть для побутових потреб цей інструмент незамінний, адже у кусачок ціна мінімальна, що не можна сказати про функціональність.

Кращі кусачки в Києві: пристрій, особливості конструкції

  У кусачок ціна в Києві завжди мінімальна, адже інструмент можна забрати прямо зі складу, і за пересилку платити не доведеться. Причому ціна кусачок може бути знижена, якщо оформити покупку зі знижкою або придбати обладнання по акції. У будь-якому випадку це інструмент, який складається з наступних елементів:

 • Заточені леза з ріжучої кромкою.
 • Запобіжник від випадкового розкриття.
 • Ручки довжиною, що забезпечує правильний важіль.
 • Ізоляція рукояток, що захищає від ураження струмом.

  Ізоляція виготовлена з полімерного матеріалу яскравого кольору. Це необхідно, щоб інструмент не загубився на будмайданчику. Матеріал не проводить електрику. У будь-якому випадку перед початком робіт, якщо потрібно перерізати кабель, його необхідно знеструмити.

Класифікація

  Є кілька типів ріжучого інструменту даного класу. Залежно від складності виконання у кусачок ціна також може змінюватися. Асортимент представлений наступними категоріями кусачок:

 • Торцеві. Леза розташовані перпендикулярно осі рукоятей, що дозволяє різати врівень з поверхнею, наприклад, стіни або стелі.
 • Бокорізи. Ріжучі кромки розташовані праворуч або ліворуч, що також виключає необхідність додаткової обробки зрізів.
 • Силові. Призначені для розрізання прутів більшої площі перетину, ніж стандартний кабель електромережі.

  Є ще один специфічний вид інструменту - болторези. Конструкція потужна, здатна витримувати максимальне навантаження, що дає можливість впоратися з саморізом або болтом, який в силу обставин неможливо викрутити викруткою або шуруповертом. Всі товари, представлені на сайті «ПРОМТОВАРИ», сертифіковані відповідно до європейських стандартів якості.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.