0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Машини для зняття пера

-47%
Акція
0
23 174 грн.12 190 грн.
-40%
Акція
0
28 322 грн.17 050 грн.
-37%
Акція
0
17 548 грн.11 020 грн.
Машини для зняття пера
  Машина для зняття пера птиці - це спеціальний інструмент для агрогосподарства, який автоматизує процес общіпування птиці і дозволяє значно скоротити час на таку роботу. Виділяють два типи такого обладнання - перос'емное і перощіпальне. Яку машину для зняття пера вибрати, вам допоможуть рекомендації від експертів інтернет-магазину «Промтовари».

Машина для зняття пера: конструкція, призначення

  Принцип дії машини для зняття пера заснований на механізмі більних пальців - на тушку виявляється механічне вплив, пальці вдаряють по пір'ю, вибивають їх і виривають спеціальними зачепами. Такі машини бувають двох типів:
  • дискові;
  • барабанні.
  Дискова машина для зняття пера передбачає, що тушка залишається на одному місці, а в русі знаходяться диски з закріпленими на них пальцями. У барабанної машині для зняття пера все навпаки - вони засновані на механізмі дії відцентрової сили. Самі бильні пальці зафіксовані в одному положенні, а птах обертається в барабані.
  Дискові машини для зняття пера забезпечують більш якісне обскубування, однак коштують дорожче. Крім того, у барабанних машин для зняття пера є ще один недолік - вони можуть пошкоджувати тушку, залишати гематоми, відривати кінцівки.
  Перос'емние машини для зняття пера - це продуктивна і продуктивна техніка. За рахунок автоматизації процесу общіпування займає в рази менше часу, плюс не вимагає фізичних зусиль. Однак у них є і свої недоліки: Пошкодження шкірного покриву, а термін зберігання тушки скорочується.
  Перощіпальні моделі для зняття забезпечують більш якісне обскубування, менше пошкоджуються шкірні покриви. Їх можна налаштовувати під розміри і вага конкретної тушки, вони підходять для будь-яких типів птиці (сухопутна, водоплавна). Окремо відзначимо, що вони підходять для часткового общіпування живих особин під час линьки. Однак їх продуктивність нижче, максимум вони можуть обробляти до 40 тушок за 60 хвилин. Управління таке машиною більш складне, до неї потрібно пристосуватися.

Машинка для обскубування птиці: правила вибору

Вибір машини для зняття пера повинен грунтуватися на робочих параметрах конкретної моделі. Головні критерії вибору - це:
  • потужність двигуна;
  • продуктивність, яка розраховується в кількості тушок, які можна ощипать за годину;
  • можливість регулювання параметрів;
  • матеріал виготовлення машини для зняття пера. Її основні частини роблять з нержавіючої сталі або з поліпропілену;
  • швидкість общіпування. Вона в основному і визначає продуктивність машини для зняття пера;
  • габарити інструменту.
  Важливо звертати увагу на виробника. Рекомендується вибирати бренди, які добре зарекомендували себе на ринку. Консультанти інтернет-магазину «Промтовари» готові індивідуально проконсультувати вас по вибору машини для зняття пера.

Машина для обскубування птиці: ціна


  Ціна машини для зняття пера залежить від конкретних технічних характеристик і продуктивності. Чим продуктивніше і функціональніша модель, тим дорожче вона буде коштувати. Категорично не рекомендується економити на якості і вибирати машини для зняття пера з вартістю нижче, ніж ринкова, - високий ризик, що це свідчить про її недовговічності і низьку якість.

Хочете купити машину для зняття пера в Україні на кращих умовах?

  Купити машинку для обскубування птиці недорого ви можете в інтернет-магазині «Промтовари». У каталозі представлені кращі моделі від провідних світових виробників. Надаємо гарантії якості і дуже гуманні ціни. Є швидка доставка, її географія - вся Україна.
Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.