0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Заклепувальні пістолети

Заклепувальні пістолети

  Заклепувальний пістолет - це інструмент, який з'єднує металеві деталі між собою за допомогою заклепок. Скріплюються матеріали стають нероз'ємними. З'єднання, отримані з використанням заклепувального пістолета, відрізняються стійкістю при ударах або вібраціях.

Застосування заклепувального пістолета

  Застосовують пневмозаклепувачі рідше, ніж зварювання або болтове з'єднання. Він не забезпечує таку високу продуктивність і міцність. Вдаються до використання пневмоклепальніка в тих випадках, де зварювання може змінити структуру матеріалу. Також застосовують пристрій для з'єднання різнорідних матеріалів, які погано зварюються або не піддаються зварюванні взагалі. У місцях, де доступ до елементів сполучення важко або взагалі потрібно не порушити якість покриття металу, не дати пошириться тріщинах, теж приходить на допомогу заклепувальний пістолет.
  Використовують пневматичний клепальнік в будівництві, машинобудуванні, авіапромисловості, суднобудуванні та інших металевих конструкціях, де великі зовнішні навантаження. Підходить пристрій і для домашньої роботи. Пневмо заклепувальний пістолет стане в нагоді при ремонті автомобілів та інших побутових металевих виробів, створення нових конструкцій, виробництві мостів, сходів, для облицювальних робіт на фасадах будівель.

Типи клепаних пістолетів, їх характеристики

Існує кілька типів клепаних пістолетів:

  • заклепочник механічний (ручний);
  • пневмогидравлический заклепочник;
  • електричний заклепувальний пістолет;
  • пневматичний клепальнік.

  Механічний заклепувальний пістолет - це двохважельний механізм, самий бюджетний і доступний варіант. При його використанні необхідно прикладати фізичну силу, щоб затягнути хвостики заклепки. Їм можна працювати і однієї, і двома руками. Є можливість налаштувати пристрій під діаметр заклепок і кут затягування.
  Електричні заклепочні пістолети зовні схожі на шуруповерти. Вони можуть працювати і від мережі, і від акумулятора. Фізичних витрат не вимагають, продуктивність висока. З'єднання, зроблені таким пістолетом, мають якість краще, ніж ручним.
  Пневматичний заклепочник працює в тандемі з компресором. Механізм затягування заклепок відбувається за допомогою стиснутого повітря. Купити пневмозаклепувачі можна на інтернет-майданчиках. Використовується даний інструмент в машинобудуванні, для складання частин машин. Щоб користуватися пневматичним заклепувальним пістолетом, потрібно скласти докупи з'єднувальні елементи і зробити наскрізь отвір. Потім підбирається гільза, відповідна діаметру заклепки, вставляється в інструмент. Наступний крок - закріплення заклепки гайковим ключем. Далі необхідно натиснути на заклепочник. Коли опір буде непоміченою, пістолет можна прибирати. Вибрати пневматичний заклепочник, ціна на який різна, можна з великого асортименту подібного товару.

  Пневмогідравлічний заклепочник для різьбових заклепок призначений для сильної фіксації. У його конструкції є бачок з гідравлічної рідиною, яка запускає механізм затягування. Перед початком користування необхідно встановити настройки, інакше прилад буде наносити дефекти конструкції. Пневмогідравлічний заклепочник для різьбових заклепок має високу вартість (як сам інструмент, так і заклепки). Використовують його для скріплення конструкцій з тонкого і крихкого матеріалу. Різьбовій пістолет не залишає деформацій на деталях.
  Заклепки для пневмо клепальніка бувають різьбові або витяжні. Різьбовій заклепка називається через наявність всередині простору з різьбленням. Завдяки цьому отвору можна вмонтувати інші конструкції. Виготовляють заклепки з алюмінію, міді і стали. Якщо виріб велике, то для роботи рекомендується взяти електрозаклепочнік. Принципом роботи витяжних Заклепочники є дроту. Пневматичний заклепочник (Україна) витяжного типу популярний в країні, так як вартість заклепок невисока. Ціни складають від 3300 до 13 000 гривен.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.