0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Інструмент для кондиціонерів

0
2 886 грн.
0
996 грн.
0
610 грн.
0
647 грн.
Інструмент для кондиціонерів

  Інструмент для кондиціонерів (монтажу та обслуговування) - це комплекс пристосувань і засобів, без яких виконати роботи складно, а іноді і зовсім не можливо. Людині, що виконують роботи, доводиться не тільки користуватися різного роду ключами і зажимами, а й використовувати специфічні склади. Фреон - летючий газ, і для перезаправлення необхідно, щоб система була герметична. Газ подається під тиском, для чого потрібен відповідний насос і інструмент. Тільки тоді кондиціонер буде працювати в штатному режимі без поломок, і з максимальною ефективністю.

Інструмент для кондиціонерів: що потрібно мати для установки і обслуговування систем кондиціонування?

  Сучасний кондиціонер - високотехнологічне обладнання. Не менш технологічним повинен бути і інструмент. Монтажники та ремонтники користуються ключами. При установці трубки доводиться гнути. Згинати необхідно так, щоб не заламати трубу, і не зменшити пропускну здатність, не змінити перетин. Також користуються і іншим інструментом, який в обов'язковому порядку повинен бути у працівника:

  • Ваккууматор. Це насос, відкачує відпрацьований фреон і повітря з системи. Цей інструмент ще називають вакуумним насосом.
  • Затискачі для кондиціонера. Спеціальний інструмент, що дозволяє вручну поєднати елементи системи, забезпечивши її герметичність.
  • Універсальний набір інструментів і ключів. У нього входять турнікети і торцеві ключі, необхідні для монтажу та обслуговування кондиціонера.
  • Вальцювальники з комплектом вальцовок. Цей інструмент потрібен на момент монтажу, а саме під час прокладання траси (трубопроводу).
  • Манометри. Використовуються при заправці кондиціонера фреоном, щоб розуміти, під яким тиском працює система кондиціонування.
  • Комплект заправних шлангів, фреонові адаптери, сервісні вентилі для кондиціонера та інша запірна арматура, а також труборозширювачі, трубогиби і т.д.
  • Заправна станція, охолоджуючий гель, балони для збору відпрацьованого хладогенту, промивні станції, детектори витоків, труборізи та інший інструмент.


  У кожному окремо взятому випадку, щоб встановити кондиціонер потрібно особливий набір інструментів. Одне залишається незмінним - для монтажу кондиціонера необхідна дрель (перфоратор), свердла, а також бур (алмазна коронка), щоб просвердлити отвір у бетонній або цегляній стіні. Все це, включаючи всілякі аксесуари для кондиціонерів ви можете купити на сайті «ПРОМТОВАРИ». Причому в цьому інтернет-магазині представлена ​​продукція виробників, чия продукція відповідає вимогам діючих ГОСТів не тільки України, але і Євросоюзу.

Недорогий інструмент для кондиціонерів з доставкою по Україні

  Все перераховане і багато іншого є на сайті «ПРОМТОВАРИ». Купуючи інструмент для кондиціонера і комплектуючі до нього в одному місці, ви можете добре заощадити. Комплексний і оптовий замовлення передбачає максимальну знижку, яку ми готові вам запропонувати прямо зараз. Просто зв'яжіться з менеджером, і уточніть суму. Крім того, часто в продажу є акційний інструмент для кондиціонерів, який ви зможете придбати за мінімальною ціною.
  Зверніться за консультацією до професіоналів, які допоможуть укомплектувати замовлення всім необхідним. Тоді ви заощадите на доставці. До речі, якщо ви живете і працюєте в Києві, забрати покупку ви зможете прямо зі складу вже сьогодні. В іншому випадку вже на наступний день після оформлення замовлення ми відправити її вам в найближче відділення «Нової пошти», де ви зможете отримати інструмент для кондиціонера і оплатити його готівкою. Зручніше безготівковий розрахунок? Не проблема. Перерахуйте кошти на банківську карту або рахунок. Всі товари сертифіковані, і продаються з гарантією.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.