0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Викрутки

0
394 грн.
0
141 грн.
0
202 грн.
0
318 грн.
0
153 грн.
0
1 403 грн.
Викрутки

  Викрутка, незважаючи на уявну простоту, зараз представляє собою високотехнологічний інструмент. Це колись можна було купити викрутку, яка складалася з дерев'яної ручки і прута, розплющеними з одного кінця. Але технічний прогрес не стоїть на місці. З'явилися нові стандарти кріпильних елементів. І тепер викрутка - інструмент універсальний, який може бути призначений для вкручування і викручування не тільки шурупів і саморізів, а й гайок з болтами, а також гвинтів під шестикутник або конфирматов. Одне залишається незмінним. На питання, де купити викрутку, відповідь очевидна - в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ».

Типи, класифікація, вибір

  У магазині інструмент представлений в широкому асортименті. Більш того, зараз на ринку є не тільки ручний інструмент, а й електричний, що працює на акумуляторах. Але головне це класифікація за конструкцією. Коли необхідно купити викрутку, потрібно оцінити її параметри, і тільки на підставі відповідності до вимог можна зробити правильний вибір. Рукоятка може бути стандартною, класичної. Матеріал - деревина, пластик, композит, полімер. Головна вимога - ручка не повинна проводити електричний струм, що забезпечує безпеку при виконанні робіт.

Основна класифікація проводиться за типом наконечника. Він може бути двох видів (конфігурацій):

  • Прямим.
  • Хрестовим.

  Крім класичної ручки є модифікації з Г-образної або Т-подібної держаком. Окремий тип - трещетка (зі зворотним механізмом). Викрутки, купити які ви можете на сайті «ПРОМТОВАРИ», виготовлені з міцних, зносостійких, екологічно безпечних матеріалів. Матеріал - високоміцна сталь. Іноді її покривають спеціальним захисним складом. У такий викрутки ціна трохи вище. Звичайні екземпляри обійдуться дешевше. Але трещетка - це викрутка, вартість якої на порядок вище, ніж у «класики».

Основні параметри і характеристики викруток

  Перед тим як викрутку купити в Україні, та й в будь-якої країни Євросоюзу, необхідно ознайомитися з описом товару. Якщо це модель з прямим плоским наконечником, зверніть увагу на його ширину. Таким же чином вибирають хрестові моделі, тільки в цьому випадку оцінюють діаметр окружності, що з'єднує кінці хрестовини. Викрутки в інтернет-магазинах представлені в широкому асортименті. Є моделі зі змінними наконечниками. Кут нахилу граней хрестовини також має значення. Тільки при повному збігу вона міцно фіксується в прорізах самореза, і не прокручується під навантаженням.

Асортимент, на що звернути увагу, як зробити вибір?

  Зараз купити викрутку в Україні складно, так як не можна спробувати, чи підійде вона. Стандартів багато, і доводиться купувати кілька примірників. Щоб цього не робити, можна замовити універсальний інструмент зі змінними наконечниками. Якщо змінні біти, інструмент можна використовувати для розгвинчування болтових з'єднань. Є модифікації для роботи в важко доступних місцях. Саме для цього використовують модель з трещеткой і Г-подібною ручкою.

  Купити викрутку в Києві ще простіше. Замовте необхідний інструмент, і заберіть покупку прямо зі складу «Промтовари». Якщо ж ви житель іншого міста України, ми відправимо вам посилку «Нової поштою». Викрутку купити в Києві навіть зі знижкою. Перевірте, може бути саме сьогодні інструмент розміщений в розділі «Акції». З будь-яких питань звертайтеся до консультантів. На усі товари є сертифікати відповідності, що підтверджують якість.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.