0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Апарати для заморожування труб

Апарати для заморожування труб

  Апарат для заморозки труб - нововведення, яке спростило і прискорило ремонт і заміну окремих ділянок функціонуючої системи. Технологія полягає в тому, що на 5-10 хвилин в трубі заморожується рідина. Апарат призначений саме для цього. За цей час ремонтники встигають виконати роботи. Система при цьому знаходиться в повній безпеці. Крижана пробка здатна витримати тиск до 10 бар. Після відтавання ніяких шкідливих наслідків для системи апарат для заморожування труб не залишає. Відразу після відключення і відновлення температури охолоджених фрагментів система готова до подальшого використання в штатному режимі.

Як працюють заморожувачі труб?

  Устаткування для заморожування труб являє собою установку, від якої відходять три дроти. Один - силовий. Його підключаються до стандартної електричної мережі 220 Вольт. Два кабелі на своїх кінцях мають спеціальні муфти. З їх допомогою пристрій для заморозки труб підключається до трубопроводу. Промислові апарати дозволяють підключитися до мережі 380 Вольт, але більшість моделей можуть працювати навіть від дизель-генераторів, що робить апарат не тільки універсальним, але і автономним, мобільним, рухливим. Устаткування для заморозки труб працює наступним чином.
  Після закріплення муфт (спеціальні затиски на кінцях проводів) включається апарат. По суті це компресор з теплообмінником. У даній комплектації апарат працює за принципом звичайного холодішьніка, тільки його ККД вище, ніж у побутової техніки. У робочій зоні (в районі затискачів) труба охолоджується до температури -30 градусів за Цельсієм. До речі, неоходімо застерегти від механічних впливів в зоні заморожування. Апарат настільки сильно охолоджує трубу в місці заморожування, що труба стає крихкою. Тому заморожування за допомогою спеціального апарату виробляють на видаленні від місці майбутніх робіт, про що йдеться в технічній документації до апарату для заморожування.

Автономні апарати для заморожування труб

  Це окремий вид пристроїв для заморожування. Для роботи апарату не потрібна точка підключення до електричної мережі. Як хладогенту для заморожування використовується діоксид вуглецю. Апарати такого типу використовуються рідко з двох причин. Для заморожування доведеться запастися балонами зі зрідженим діоксидом вуглецю. Заморожування настільки сильне, що труба охолоджується до температури нижче 79 градусів за шкалою Цельсія. Для ремонтних робіт стандартних трубопроводів і опалювальних систем це не обов'язково, і звичайного електричного апарату цілком достатньо.

Апарати заморожування труб: як правильно вибрати?

  Технологія нова. В описах до товарів на сайті ви знайдете докладний опис основних технічних характеристик і експлуатаційних параметрів. Якщо інформація виявиться занадто складною для сприйняття, негайно звертайтеся за безкоштовною консультацією до менеджерів компанії «ПРОМТОВАРИ». І навіть якщо ви змогли зробити вибір без допомоги консультантів, один дзвінок, і вам нададуть знижку і підкажуть, чи можна купити агрегат для заморожування труб за акційною ціною. Менеджер також допоможе оформити замовлення.
  Ви можете забрати покупку безпосередньо зі складу в Києві, або отримати посилку в найближчому відділенні «Нової пошти». Форма оплати - будь-яка зручна для вас. Це може бути безготівковий переказ на карту або банківський рахунок, або готівковий розрахунок при отриманні (накладна плата). Всі товари, які ви бачите на сторінках сайту, пройшов сертифікацію відповідності вимогам стандартів. Виробник надає гарантію на всі види установок для заморожування труб.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.