0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Валики малярні

Валики малярні

  Валики - це спеціальні пристосування, які використовується для ручного нанесення на великі площі поверхні лакофарбові матеріали, фарбу або клей. Вони використовуються в будівельних і ремонтних роботах. Купити якісні для фарбування і для нанесення клею ви можете в інтернет-магазині «Промтовари».

Малярські валики: конструкція, сфера застосування

  Валик для шпалерного клею або фарби являє собою вигнутий стрижень з металу, який виконує роль рукояті з пластиковою ручкою на кінці для комфортного використання, і ролика, покритого шубкою. Ролик циліндричної форми роблять з дерева, пластику або металу, а його покриття - шубка - може бути синтетичною або натуральній. У малярних валиках шубка знімна, що дозволяє не купувати новий інструмент при її зносі, а лише замінити покриття.

Малярський валик для фарбування: види

  Малярські валики для фарби бувають декількох видів - їх класифікують за матеріалом виготовлення, довжини ворсу, розміру. Найбільш затребуваними на ринку - це:

 • стандартні універсальні. Такі моделі вибирають для фарбування рівних поверхонь, розрівнювання і фарбування шпалер під фарбування. Матеріал виготовлення шубки - поролон або штучне хутро. Такі валики випускаються в середньому розмірі, довжиною до 150 і діаметром до 33 міліметрів. Також підходять для нанесення масляних фарб;
 • Мінівалік. Характеризуються невеликими розмірами, їх діаметр не досягає 15 міліметрів. Використовується для проведення фарбування в сложнодоступних місцях, на поверхнях невеликій площі. Шубка виготовляється з будь-якого матеріалу;
 • фасадний валик. Середні або більший за розміром, шубка виготовляється з хутра. Вважаються професійними. За рахунок того, що ворс в їх шубці досить довгий (може досягати 18 міліметрів), вони прекрасно забарвлюють нерівні і рельєфні поверхні, грубі фактури з виступами;
 • спеціальний. Це інструмент, за допомогою якого виконують конкретні завдання і типи робіт. Наприклад, бувають голки з металевими голками, яким роблять перфорацію гіпсокартонних плит, притискні (для розрівнювання шпалер);
 • валики для нанесення клею, які трохи відрізняються від малярських по конструкції.

У каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари» представлені всі види малярних валиків для фарби.

Як вибрати валик для шпалер?

  Якщо вам потрібно купити валик для нанесення клею або фарби, орієнтуйтеся на конкретні технічні характеристики цього інструменту:

 • вид за конструктивними особливостями і призначенням (універсальний, фасадний, міні, спеціальний);
 • розташування валика в моделях для нанесення клею (верхній, нижній, верхній + нижній);
 • ширина, яка може варіюватися в діапазоні від 90 до 180 міліметрів;
 • діаметр ролика;
 • матеріал виготовлення шубки (поролон, штучних хутро);
 • довжина ворсу;
 • виробник;
 • ціна малярного валика.

  Є складнощі з вибором малярного валика? Тоді менеджери інтернет-гіпермаркету «Промтовари» проведуть для вас індивідуальну консультацію, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати оптимальну модель інструменту.

Купити малярський ролик для фарбування в Україні

  Купити валики для фарби і клею в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари» - вигідно! Тут ви знайдете максимально широкий асортимент малярних роликів та приладдя до них (знімні шубки), зможете замовити онлайн потрібну продукцію з доставкою і отримати її вже через кілька днів, не витрачаючи час на поїздки в магазин або на склад. А демократична цінова політика дозволить заощадити грошей без шкоди якості роботи.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.