0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пристосування для різання труб

Пристосування для різання труб

  У розділі пристосувань для різання труб ви знайдете витратні матеріали для друборезов різного типу. Говорячи про пристосування, необхідно розуміти, що це не тільки витратні матеріали, але і комплектуючі. Різка труб - специфічний вид робіт, що вимагає розуміння того, що кожне пристосування призначене для конкретного типу матеріалу. Є ролики для труборізів по металу, металопластикові, пластику, кераміці, інших матеріалів. Тому в цьому випадку мова про універсальність не йде. Однак, ролик - це приспособа для різання труб, яка може бути встановлена на труборізи різного типу.

Що таке ріжучі ролики для труборізів: особливості, конструкція, принцип дії

  Ролик для труборіза - пристосування для різання труб, яке представляє собою металевий ролик з гострою ріжучої крайкою, розташованої по колу. Проходячи по поверхні труби це пристосування врізається в матеріал, розрізаючи його, причому розріз виконується з високою точністю, а зріз виходить рівним, і не вимагає додаткової обробки. Максимум, з чим доведеться зіткнутися - задирки. Але, щоб від них позбутися, також є спеціальні пристосування і інструменти.
  Ріжучий елемент ролика для труборіза заточений під певним кутом. Найгостріший забезпечує максимальний тиск. Якщо говорити про асортимент роликів для труборізів, необхідно відзначити, що це пристосування призначене для різання труб з:

  • Стали різних марок.
  • Нержавіючої сталі і сплавів.
  • Чавуну, заліза.
  • Алюмінію, міді, латуні.
  • Металопластику, пластика.
  • Кераміки та інших матеріалів.

  Єдине, що потрібно від вас - вибрати «правильний» ролик для труборіза. Щоб полегшити це завдання, у кожного товару, пропонованого на сайті «ПРОМТОВАРИ», є опис. І ви без зусиль визначите, яке пристосування призначене для різання труб з того чи іншого матеріалу. Тут же ви можете купити обладнання, необхідне для виконання даного типу робіт.

Ролики відрізні для труборіза: для чого призначені?

  Існує два типи пристосувань для різання труб. Це може бути труборезочная машинка з ручним приводом або з електричним приводом. У будь-якому випадку робота спрощується, і не вимагає великих трудовитрат. При цьому дане пристосування забезпечує високу якість робіт. Але, щоб різка труб проводилася без шлюбу, і була ефективною, необхідно підібрати ролики для труборіза, а купити краще відразу з запасом.

  Звичайно, якщо ви плануєте займатися будівництвом і далі, вкрай необхідний комплект пристосувань для різання труб з різних матеріалів. Якщо використовується ручний інструмент з електромотором, краще придбати різьбяр з алмазним напиленням. Тоді ролик для різання труб прослужить довго. Після того як ресурс інструменту буде вичерпаний, його можна відновити. Заточування проводиться на спеціалізованому обладнанні, так як спуски ріжучої кромки повинні бути точно проміряти, і відхилення неприпустимі, якщо ви хочете, щоб ресурс відновленого пристосування для різання труб був максимальним, а різка труб була такою ж ефективною.

Пристосування для різання труб: ціна в Україні з доставкою і знижкою

  Щоб купити ролик для труборіза за мінімальною ціною, оформите замовлення на сайті «ПРОМТОВАРИ». Просто вкажіть місто та реквізити відділення «Нової пошти», куди необхідно відправити покупку. Посилка буде відправлена вже на наступний день. А якщо ви не маєте можливості чекати, просто заберіть товар зі складу, який знаходиться в Києві. Зона охоплення доставки пристосувань для різання труб - все міста України. Всі товари сертифіковані. Якість підтверджена сертифікатами.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.