0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Електроножиці

0
3 316 грн.
0
3 416 грн.
Електроножиці

  Електроножиці - ручний інструмент, призначений для різання на частини листових матеріалів, таких як: пластик, метал, і покрівельні матеріали. В основному використовуються в слюсарних і автомайстерень, на різних виробництвах і під час будівельних робіт. На відміну від болгарки, електроножиці не ушкоджують і не знімають захисний шар, що сприятливо впливає на довговічність матеріалу. На ринку існує кілька типів і видів електроножиці. Слід вибирати виходячи зі своїх цілей і сфери застосування.

Основні види електроножиці:

  • Шліцьові - найбільш універсальний тип, в основному застосовується для фігурного різання, так як не пошкоджує покриття матеріалу. Плюсом є можливо починати роботу з будь-якого місця.
  • Листові - призначені для різання листових матеріалів. Має дуже компактну конструкцію і зручні в роботі однією рукою. Головною властивість є великий поворот кута. Виконують пряму і фасонну різання, мають відмінну продуктивністю і надійністю;
  • Висічні - ідеальний інструмент для роботи з черепицею і профнастилом. Має великий діапазон повороту і мають відмінну маневреністю. Головним плюсом такого інструменту є можливість роботи з будь-якої точки листа. Здатні виконувати круті повороти і акуратну роботу без утворення задирок на самому матеріалі. В основному використовуються покрівельниками.

  При виборі електроножиці варто враховувати область їх застосування і для яких робіт необхідний інструмент. Також необхідно визначитися з необхідним функціоналом, який він повинен мати і додатковими властивостями. Розуміння того, що саме вам необхідно вбереже вас від непотрібної покупки, а також заощадить гроші.

При покупці слід звернути увагу на такі характеристики і параметри:

  • Потужність - визначає з якою товщиною матеріалу впоратися інструмент;
  • Частота ходу - важливий параметр, який відповідає за швидкість роботи і якість різу. Чим вище цей параметр, тим акуратніше буде проводитися рез. Деякі моделі електроножиць мають функцію регулювання частоти;
  • Вага і конструкція - інструмент розрахований на роботу однією рукою, тому повинен мати зручну рукоять і ергономічність, це особливо важливо при безперервній роботі. Ручки повинні мати прогумований вставки і сам пристрій зручно лежати в руці.


  Головними перевагами електроножиць є акуратне різання без пошкодження і можливість працювати навіть з найміцнішими матеріалами. Також варто відзначити, що процес проводиться без особливих зусиль з боку оператора. Висока продуктивність і акуратність варто того, щоб купити електроножиці.

  На сторінках нашого інтернет-магазину представлені моделі від кращих виробників таких, як: Bosch, DeWALT і STANLEY. Купити електроножиці в Києві і в інших містах не складе труднощів, ми здійснюємо доставку по всій Україні. Якщо при виборі у вас виникли додаткові питання, наші менеджера з радістю вас проконсультують, а також запропонують для вас найкращі варіанти доставки і оплати.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.