0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Аксесуари для зварювання

0
707 грн.
0
271 грн.
0
541 грн.
0
646 грн.
0
643 грн.
Аксесуари для зварювання

  При використанні зварювального устаткування обов'язковими для виконання робіт є аксесуари для зварювання. Якісні додаткові елементи до зварювального обладнання мають важливе значення при проведенні зварювальних робіт.
  Застосовуючи високоякісні матеріали і аксесуари для зварювання істотно поліпшується продуктивність, зварювальник буде виконувати набагато швидше з отриманням якісного результату (шви будуть більш рівні й акуратні, міцні, а з'єднання надійне).
  Якісні аксесуари для зварювання, купити які можна в інтернет-магазині інструментів і обладнання «Промтовари», представлені великим асортиментом виробів (тримачі електродів, наконечники на рукава, рукава, сопла до них, багато іншого).

Байонетні штекери

  Інакше цей аксесуар для зварювальних робіт називається байонетний роз'єм. Являє собою різновид швидких з'єднань електроконтактів, виконуваних за допомогою повороту контактів (осьового) в протилежні сторони. В результаті утворюється стійке до розривів зварене з'єднання.
  Якщо порівнювати байонетний роз'єм з іншими типами з'єднань, то саме він сприяє отриманню міцного з'єднання між електроконтактом. За допомогою нього здійснюється передача струму і напруги, що мають високу силу. Популярність байонетні роз'єми завоювали за рахунок:

  • безпеки, завдяки тому, що створюється ізоляція зварювального затиску виходить якісна, за рахунок чого виключено ураження струмом;
  • простота процедури з'єднання;
  • фіксації максимальної надійності;
  • забезпечення передачі струму високої якості.

  При використанні даних аксесуарів для зварювання неправильне приєднання кабелю абсолютно виключено, також не виникають його пошкодження під час зварювальних робіт.

Тримачі електродів

  Це важливі аксесуари для зварювання для утримання електродів під час зварювальних робіт. Представлені зварювальні елементи декількома моделями:

  • Пружинні, важільні. Дозволяють швидко замінити і міцно зафіксувати зварювальні електроди.
  • Цангового типу. Забезпечують підвищення точності виконання зварного шва. Призначаються для установки на аргонодугового зварювальних приладах.
  • Безогарковие держаки. Передбачається приварювання електродного прута до торцевої частини держателя перед початком зварювальних робіт, що дозволяє використовувати майже весь електрод (без недогарка).
  • Гвинтові власники. Сприяють створенню максимально точних і міцних з'єднань. Їх розміщують в діелектричному наголовники, із закручуванням останнього на рукоятку. Застосовуються ці аксесуари для зварювання при використанні зварювальних інверторів.

Клеми маси

  До обов'язкових зварювальним приладдя відносяться клеми маси. З їх допомогою забезпечується створення стабільного і надійного Електроконтакт, що має мінімальний опір.
  Використовуються клеми маси для заземлення, коли нульовий провід приєднується до об'єкта зварювання. Також ці пристосування називають зварювальними крокодилами, заземляющими зажимами.

Наконечники для рукавів

  Призначаються для пальників напівавтоматичного зварювального устаткування. За допомогою даних аксесуарів для зварювання в передається струм на зварювальний дріт під час зварювальних робіт.

Рукава для напівавтоматів

  Ці пристосування для зварювання дозволяють полегшити роботу зварювальників, підвищують комфорт зварювального процесу, його безпеку. Крім цього, використання рукавів дозволяє підвищити продуктивність і якість зварних швів.
   Крім цих аксесуарів для зварювання наша компанія пропонує купити для зварника обов'язкові до використання дріт зварювальний, заклепки різьбові, шпильки для супортів, дифузори, затискачі і багато інші комплектуючі для зварювання.
  В електронному каталозі нашого інтернет-магазину п редставлени необхідні аксесуари для зварювання для апаратів різних типів за вигідними цінами від виробника.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.