0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фільтри для насосів

0
1 536 грн.
0
1 536 грн.
0
1 243 грн.
0
1 243 грн.
0
695 грн.
Фільтри для насосів

Купити фільтр для насоса

  Автономне і незалежне водопостачання часто використовується в приватних будинках, на заміських ділянках і промислових об'єктах. Для цього встановлюються насосні станції, які зі свердловини регулярно і під певним тиском подають воду в трубопровід. Щоб система працювала довго, справно і якісно, необхідно купити фільтр для насоса. Він збільшить потенційний термін служби станції, і захистить рідина від піску, мулу та інших несприятливих домішок.

Область застосування фільтрів для насоса

  Вода, яка подається через свердловину, завжди переносить частинки крейди, глини, оскільки рідина надається прямо з-під землі і там вона не проходить обробку. Якісний фільтр для насоса допоможе звести до мінімуму попадання бруду в воду і захистить елементи насосної станції від поломки через забруднення, замикання в системі. Часто механічні частинки піску або мулу потрапляють в гідроакумулятор і з часом його руйнують. Як тільки цей елемент виходить з ладу, повністю зупиняється робота всього насоса.
  Доступний за ціною і ефективний варіант захисту станції та води від забруднення - фільтр для насосної станції. Він сприяє швидкому і якісному очищенню води, абсолютно безпечний і підвищує термін потенційної експлуатації насоса. Відсутність цього елементу може призвести до отруєння організму і поломки самої системи.
  Важливо відзначити, що фільтри для насоса повинні підлягати регулярній заміні. Неможливо їх встановити один раз і використовувати протягом п'яти років. Найкраще замінювати фільтри для насосів кожні півроку, але терміни можуть варіюватися залежно від частоти експлуатації. Наприклад, якщо це дачну ділянку і власник приїжджає тільки на певний сезон, то можна провести діагностику і, таким чином, дізнатися, чи пора купувати новий фільтр на насосну станцію.

Технічні характеристики

  Виходячи зі ступеня очищення води, загальна класифікація виділяє фільтр для водяного насоса тонкої і грубої очистки. Перший варіант підходить для утримання частинок не більше 1 мкм, а другий - до 1 мм. Це може бути пісок, мул, камінчики, окалин. Фільтр являє собою невелику колбу зі змінним картриджем з волокон поліетилену або ниток. Коли вони засмічуються, система починає працювати з меншою продуктивністю. Саме за цим параметром можна зрозуміти, чи пора замінювати фільтри для насосної станції.
  Виробники пропонують до покупки і експлуатації побутові варіанти простий, середній і високий ступінь водоочищення. Все залежить від індивідуальних запитів і обсягів робіт.

Види фільтрів для насоса:

  • вхідний;
  • попередній;
  • центральний;
  • всмоктуючий.

  Всі перераховані вище типи також підрозділяються на іонообмінні, біологічні, механічні, електричні, фізико-хімічні, зворотні фільтри для насосних станцій. Кожен з варіантів відрізняється своїми особливостями. Найчастіше в побутовому застосуванні зустрічається іонообмінний фільтр для води для насоса. Він ідеально підходить для пом'якшення води, видалення з неї таких елементів, як залізо і марганець. Також зустрічаються механічні моделі. Вони захищають пральні машини та іншу сантехніку від забруднень і продовжують термін експлуатації.
  На фільтр для насосної станції ціна встановлена більш ніж доступна, тому своєчасна заміна - не проблема. Не рекомендується економити і намагатися продовжити термін використання. Дешевше фільтр для насосної станції купити, ніж потім виконувати ремонт всього водяного обладнання і на кілька днів повністю залишитися без подачі рідини.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.