0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Знімачі

Знімачі

  Знімачі - це інструмент для демонтажу та зняття автомобільних запчастин. Шарнірно-губцеві знімачі вважаються спеціальним інструментом, проте ним користуються не тільки професіонали, але і всі автолюбителі, які вважають за краще робити дрібний ремонт і технічне обслуговування автомобіля самостійно.

Якими бувають знімачі?

  Використання знімачів дозволяє не тільки спростити і прискорити процес по розбору деталей автомобіля, але і уникнути пошкодження ключових вузлів і механізмів. Оскільки дуже часто автослюсаря доводиться стикатися з прикипіла, іржавими деталями, використання неспеціалізованого інструменту і підручних матеріалів робить ризик ушкоджень робочих конструкцій дуже високим.

Класифікують цей інструмент на основі функціонального призначення. Виділяють такі види:

 • знімачі стопорних кілець. Конструкція являє собою щипці з робочим профілем у формі губок.
 • для підшипників. Можуть бути різними за конструкцією. Залежно від типу приводу, діляться на механічні, або ручні (щоб привести їх в дію, необхідно фізичне зусилля автомеханіка), гідравлічними (з гідроприводами). Останні полегшують роботу по зняттю прикипіла елементів.
 • для масляних фільтрів. Такий знімач використовується при заміні моторного масла. Він дозволяє швидко відкрутити фільтр. Залежно від особливостей конструкції, може бути регульованим або призначеним для фільтра певного діаметру (чаші);
 • для клапанів, за допомогою якого автомеханік знімає сухар клапана. Дозволяє рассухаріть вузол дуже акуратно, не пошкодивши сусідні механізми і конструкцію в цілому;
 • для пружин. Оснащуються механічними або гідравлічними приводами, якими легко стискається пружина і після цього знімається зі стійки амортизатора;
 • для покришок, за допомогою якого розбирають колеса, знімають шину з диска, обтиску її борт. Вони обов'язково повинні бути на будь-якому шиномонтажі;
 • широка лінійка для різних кріпильних елементів. Відрізняються залежно від того, з яким кріпленням належить працювати.

У каталозі інтернет-магазину «Промтовари» представлені різні типи знімачі, плюс набори з декількох предметів для повного ТО автомобіля.

Як вибрати універсальні знімачі?

  Вибір знімачів для універсальних завдань і для роботи з певними деталями - завдання, яке вимагатиме від вас небагато часу. Необхідно вивчити технічні характеристики інструменту, особливості його конструкції та робочих параметрів, і вже на основі конкретних факторів зробити вибір.

Ключові критерії вибору знімачів - це:

 • тип;
 • категорія в кожній категорії знімача;
 • конкретна модель інструменту, підбирається під марку вашого автомобіля;
 • матеріал виготовлення;
 • виробник;
 • ціна знімачів.

  Як варіант, ви можете купити набір знімачів, в який входить кілька інструментів для роботи з різними деталями і вузлами. Це буде вигідніше фінансово і зручніше - ви отримуєте відразу весь інвентар для ремонту і технічного обслуговування автомобіля за меншу суму, плюс зручний чохол для зберігання авто.

Купити знімачі в Україні за найкращими цінами: вигідну пропозицію

  Кращі ціни на знімачі ви знайдете в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари». Тут ви можете замовити інструмент для сучасного СТО або особистого користування від провідних світових виробників недорого. Представлений широкий асортимент, і ви легко підберете спеціалізовані ключі для вашої марки автомобіля. Гарантуємо високу якість, функціональність і надійність продукції. Швидка доставка по Україні.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.