0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Канатні пили

Канатні пили

  Канатна пила - пристрій, за допомогою якого зручно різати матеріали з високою міцністю, наприклад, камінь або залізобетон, великі труби і т.д. Вона дає можливість зробити точний і глибокий надріз швидко, з великою областю глибини різу. Виробники пропонують пристрої різної потужності, характеристик і вартості, що дозволяє вибрати виріб для проведення необхідних робіт.

Де використовують канатну пилу?

  У більшості випадків пристрій використовують на складних інженерних конструкціях - мостах, аварійних недобудованих будинках, при реконструкції бомбосховищ або заводів. Також канатна пила є затребуваним інструментом в кар'єрах, на родовищах граніту та інших твердих порід.

Серед причин застосування цієї техніки:

 • низький рівень шуму під час роботи. Порівнюючи канатну пилу з альтернативними способами різання матеріалу, можна відзначити відсутність сильних звуків;
 • економія часу. Алмазна різка є одним з найшвидших способів обробки каменю чи бетону. Це вигідно, адже дозволяє значно прискорити час проведення робіт, а також заощадити фінанси;
 • ефективність при роботі з високоміцними матеріалами. Канатна пила не має обмежень при використанні по товщині бетону або способу його армування, виду та інше;
 • висока точність. Вона дає можливість вирізати деталі без нанесення шкоди всій конструкції та пошкодження речей, які знаходяться в безпосередній близькості до об'єкту;
 • адаптивність до умов використання. Встановлювати канатні пили можна всюди - на обмеженій території, на землі або асфальті, а також монтувати на стіну. Пристрої можуть працювати і під водою. Для цього їх часто використовують з підводним буром;
 • можливість роботи без появи будівельного пилу. Рівень дрібних частинок в повітрі набагато нижче, ніж при роботі підривників або важкої техніки. Щоб повністю позбавитися від дрібних фракцій в повітрі, часто застосовують воду при роботі канатної пилки. Це особливо доцільно, якщо поруч знаходяться об'єкти або ремонтні роботи, які не допускають великої кількості пилу в навколишнє середовище.

  Але цю техніку можна знайти лише на великих об'єктах. Незважаючи на свою універсальність і компактність, канатна пила ціна якої є досить високою, не використовується невеликими компаніями або заводами через свою дорожнечу.

Особливості конструкції

  Основою для різання є прогумований трос з металу, на якому є алмазні вставки, розділені між собою пружинами. Ріжучим матеріалом є технічний алмаз - найміцніший матеріал з усіх існуючих. При цьому пристрої відрізняються потужністю, що впливає на швидкість руху каната та ефективність роботи.
  Канатна різання є одним з найсучасніших і продуктивних способів. Виробники пропонують купити канатну пилу в будь-яких габаритах і потужності: при цьому багато виробів можна використовувати з економною витратою масла.

Що ми пропонуємо клієнту?

На сторінках нашого сайту можна вибрати і купити канатну пилу недорого, або ж придбати дорогі моделі високої потужності.

Серед переваг співпраці з нами:

 • оригінальна техніка від виробника;
 • вичерпна інформація про кожен товар, яка відповідає даним, зазначеним у техпаспорті;
 • гарантія і технічна документація на кожний пристрій;
 • доставка по всій території України;
 • наявність безкоштовних консультацій.

  Завдяки прямій співпраці з компаніями-виробниками, ми забезпечуємо більш низьку ціну на якісні пристрої, ніж аналогічні онлайн-майданчики.

Нам часто приходять в повідомлення найрізноманітніші запитання. Ми вирішили, спеціально для вас, зробити добірку найпопулярніших.

✅ Давайте розглянемо нижче їх.

📌 Найдешевші канатні пили в 2022 роки?

✔ Циркульна канатна пила Cedima CAZ-3200     от 348 467 грн.
✔ Канатна пила Husqvarna CS 10                          от 419 748 грн.
✔ Канатна пила Husqvarna CS 2512                      от 667 415 грн.

📌 Які канатні пила найпопулярніші в 2022 році?

Більшість наших постійних клієнтів вибирають канатні пили фірми Pentruder, Husqvarna, Braun ... Все це обладнання поставляється під замовлення.
✔ Високочастотна канатна машина Pentruder 3P8    
✔ Канатна пила Braun SSP 2.0    
✔ Канатна пила Husqvarna CS 10               

📌 Скільки буде коштувати доставка канатної пили в моє місто?

Ціна доставки на пряму залежить від габаритів і ваги товару, та якою транспортною компанією буде проводиться пересилання. В основному, ми працюємо зі службою доставки "Нова пошта". Так само, з пункту самовивозу, який знаходиться в місті Києві, можна забрати і оглянути товар абсолютно безкоштовно.
Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.