0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Нарізка різьблення

Нарізка різьблення

  Нарізка різьблення - технологія, яка дозволяє виконати роботу вручну. Звичайно, можна купити верстат для нарізки різьблення, але це зручно, якщо покупець - підприємство, у якій діяльність полягає в металообробці, металлосборке і т.д. Якщо ж доводиться працювати поза майстерні або цеху, зручніше користуватися менш габаритним обладнанням. У більшості це ручний інструмент. І навіть в майстерні частіше зручніше використовувати електричний або пневматичний інструмент для нарізки різьблення. Але на чолі товарів даної категорії все ж знаходяться ручні пристосування.

Що таке різьбонарізний інструмент, і що потрібно для нарізки різьблення?

  Для нарізки різьблення застосовується спеціалізований різьбонарізний інструмент. Відразу необхідно зробити застереження, що він класифікується за типом нарізного сполучення.

Залежно від того, яким елементом є заготівля, розрізняють нарізку різьблення наступних типів:

 • зовнішня чи внутрішня;
 • права чи ліва;
 • у вигляді трикутника, трапеції, прямокутника;
 • завзята або спеціальна;
 • циліндрична або конічна;
 • в метричній або дюймової системі вимірювань.

Відповідно до типорозміром різьблення і конфігурації оброблюваної деталі застосовують різний інструмент для нарізки.

Це може бути:

 • різьбовій різець (буває стрижневим і фасонним, однонитковим і многониточной);
 • мітчик (може бути встановлений на ручний інструмент, машину, верстат; буває інструментального або маточного типу);
 • кругла плашка;
 • різьбонарізна головка;
 • резьбовая фреза.

  Весь перерахований різьбонарізний інструмент в Києві можна придбати в одному місці, причому прямо зі складу. В інші міста України приналежності для нарізки різьблення пересилається «Нової поштою». А замовити будь-яке обладнання для нарізки різьблення можна на сайті «ПРОМТОВАРИ».
  Будь-який представлений в інтернет-магазині різьбонарізний інструмент для ручного або машинного різьбового різання виготовлений з високомарочний сталі. Кожен виріб відрізняє високий клас точності виконання, а також універсальність. Інструмент підходить для різних матеріалів, з яких може бути виготовлена ​​заготовка. Це може бути залізо (сталь, нержавіюча сталь, сплав), мідь, бронза, чавун, латунь, алюміній і т.д. Головне, перед тим як купити різьбонарізний інструмент, це ознайомитися з описом і технічними характеристиками. Для нарізки внутрішньої і зовнішньої різьби на двох з'єднуються деталях необхідно щоб мітчик і плашка підходили по типорозміру.

Різьбонарізний інструмент: ціна зі знижкою і доставкою

  Щоб отримати максимальну знижку, необхідно купити резборанезной інструмент оптом або оформити комплексне замовлення. Останній випадок передбачає максимальну комплектацію майстерні всім необхідним для нарізки різьблення різних типорозмірів. Тоді менеджер зможе максимально знизити ціну. І мова не тільки про те, що ви отримаєте товари, не заплативши за доставку. Йдеться про реальне зниження вартості по кожній позиції. Це кращий спосіб укомплектувати виробництво або приватну домашню майстерню.
  Всі товари, представлені на сторінках сайту, виготовлені з урахуванням вимог діючих ГОСТів. Крім того, інструментарій для нарізки різьблення задовольняє вимогам міжнародних стандартів, прийнятих в країнах Євросоюзу. Підтвердження тому - наявність сертифікатів відповідності. Це означає, що обладнання для нарізки різьблення прослужить довго. Воно не вимагає спеціального догляду, невибагливо, надійно. Але головне - різьблення після нарізки ручним способом виходить точна, а з'єднання - міцним.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.