0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Вібратори

0
14 740 грн.
0
11 582 грн.
0
20 803 грн.
0
4 387 грн.
0
17 414 грн.
0
4 549 грн.
0
1 299 грн.
0
18 390 грн.
0
54 501 грн.
0
4 449 грн.
0
6 199 грн.
0
11 199 грн.
0
7 113 грн.
Вібратори

  Бетонний вібратор - це спеціальний електроінструмент, який дозволяє видаляти бульбашки повітря з бетонної суміші і забезпечує якісну бетонну кладку або стяжку. Будівельні вібратори, або віброущільнювачі, користуються високим попитом в Україні, оскільки без спеціальної техніки зробити довговічне бетонне покриття неможливо.

Для чого використовується глибинний вібратор для бетону?

  Будівельні віброущільнювачі використовується всюди, де працюють з бетоном. Якщо бульбашки повітря не видалити, то вже з першими заморозками по стягуванню або кладці підуть мікротріщини, які приведуть до швидкого руйнування поверхні.
  Принцип дії віброущільнювача досить простий. Він працює від електродвигуна, які запускає крутний момент, що трансформується в коливальні кругові рухи. По суті виникає вібрація (звідси і назва), яка виштовхує повітря з бетонної суміші і ущільнює заливку.

Типи будівельних вібраторів

Існує два типи виброоборудования для бетону:

  • Глибинний, або погружной вібратор - його легко дізнатися за гнучким валу. Погружной вібратор поміщається безпосередньо в розчин, на певну фахівцем глибину, і коливання відбуваються там. Побутові глибинні вібратори заглибні дозволяють ущільнити суміш на метрову глибину. Вони невибагливі в експлуатації, досить потужні і забезпечують якісно виконану роботу. Професійні глибинні вібратори занурюються на кілька метрів, їх використовують при створенні великих монолітів - наприклад, бетонних колон або перекриттів. Мають більшою потужністю, декількома режимами роботи, але і коштують дорожче.
  • Майданчикові, або зовнішній - менш поширений вид віброущільнювачів. Їм ущільнюють бетонну суміш тільки на поверхні, що не дає високої якості. Однак в деяких випадках можна використовувати тільки такий прилад - коли необхідно працювати зі складними конструкціями, в яких міститься велика кількість арматури.

Як вибрати глибинний віброущільнювач?

Оскільки заглибні вібратори більш затребувані, розглянемо, на що звертати увагу при замовленні такого обладнання:

  • Розмір булави. Чим більше її діаметр, тим вище буде продуктивність і радіус дії віброущільнювача. Вібратор з великою булавою знадобиться, якщо ви працюєте з великою товщиною заливки і великою площею поверхні;
  • Загальна довжина віброущільнювача, яка визначає, на яку глибину його можна занурити в бетонну суміш. Цей показник складається і двох компонентів: довжини гнучкого шланга і наконечника, і повинен становити не менше 30 сантиметрів;
  • Потужність двигуна, яка визначає силу вібрації, продуктивність інструменту;
  • Виробник. Якщо ви хочете бути впевнені в якості роботи свого інструменту, віддавайте перевагу продукції відомих торгових марок, які мають позитивні відгуки від користувачів;
  • Ціна вібратора для бетону. Дуже важливий фактор, але не робіть свій вибір, грунтуючись лише на ньому.

Вартість будівельних вібраторів багато в чому визначається технічними характеристиками і типом (професійна чи побутова) моделі.

Купити вібратор для бетону за вигідними цінами

  Купити будівельний вібратор в Києві на вигідних умовах ви можете в інтернет-гіпермаркеті електричного інструменту «Промтовари». Ми гарантуємо максимально широкий асортимент і преміальної якість всієї продукції. Ціни в інтернет-магазині доступні, в чому ви можете переконатися прямо зараз у каталозі вібраторів. Організуємо доставку по всій Україні.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.