0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Трасошукачі

0
25 424 грн.
0
124 687 грн.
0
25 932 грн.
0
40 108 грн.
0
287 934 грн.
0
43 080 грн.
0
138 606 грн.
0
139 317 грн.
0
196 832 грн.
Трасошукачі

  Трасошукачі - прилади, що служать, щоб виявити, де під землею залягає трубопровід, і визначити, наскільки глибоко укладено труби. Крім трубопроводів трасошукач виявляє телефонний або силовий кабель, інші комунікаційні лінії або системи забезпечення. Це необхідно в разі, якщо потрібно виконати ремонт або демонтаж. А перед початком будівництва необхідно переконатися, що на ділянці немає підземних комунікацій, які може пошкодити екскаватор, коли буде копати котлован. За допомогою трасошукача кабель або трубопровід знаходять з високою точністю. З такою ж точністю визначають глибину їх залягання в грунті.

Коли потрібен трасошукач кабельних ліній?

  Трасошукач кабельних ліній потрібен, коли є небезпека пошкодити комунікацію в результаті проведення земляних робіт. У трасошукача ціна незрівнянно мала в порівнянні з вартістю ремонту пошкодженої лінії. Прилад (трасошукач) необхідний, якщо немає плану, або він неточний. Завжди має сенс перевірити ще раз дані, якщо навіть під рукою виявиться схема залягання комунікацій, особливо якщо план застарів. В процесі ремонтів і перебудов кабелі можуть бути перенесені, але відповідні позначки в технічну документацію внесені не були.
  Трасошукач купити повинен кожен, хто займається капітальним будівництвом або ландшафтним дизайном. Цей пристрій також необхідно і тим, хто прокладає лінії, коли є поспіль на демонтаж старих комунікацій і установку нових. Навіть якщо на будмайданчику по ідеї не повинно бути ніяких підземних ліній, краще купити трасошукач, і перевірити ділянка, відведена під будівництво на наявність підземних труб і кабелів. Той факт, що ніде немає документів, що підтверджують їх наявність, не гарантує, що їх не виявиться, коли до роботи приступить спецтехніка.

Принцип дії трасошукача

  В основу технології покладено принцип електромагнітної індукції. Навколо кабелю або труби, по якій тече струм, виникає електромагнітне поле. Воно прочитується локатором трасошукача. Електроніка обробляє отриманий сигнал, і на підставі результатів аналізу роблять висновок про глибину залягання лінії. Примітно те, що за свідченнями трасошукача нескладно визначити місце обриву лінії, що дозволяє швидко усунути несправність, так як викопувати всю трасу не потрібно, і траншею рити не доведеться. Досить оголити пошкоджену ділянку, і усунути порив.

Комплектація трасошукача проста. це:

  • Локатор.
  • З'єднувальні дроти.
  • Генератор.
  • Блок керування.

  Працює трасошукач від акумуляторної батареї. Це портативний, автономне, універсальний пристрій, що працює з високою точністю. А свідчення виводяться на рідкокристалічний монітор. Пристрій досить складне, і звідси формується ціна. Справа в тому, що прилад працює як на активних, так і на пасивних полях. Це означає, що прилад дозволяє знайти не тільки цілий кабель або трубопровід, але і їх частина до місця обриву.

Як вибрати трасошукач: ціна, доставка по Україні

  Асортимент трасі шукачів, представлений на сайті «ПРОМТОВАРИ», досить широкий, щоб кожен зміг підібрати модель для вирішення всіх виробничих завдань в питанні пошуку ліній передач, і визначення глибини їх залягання в грунті. Вся необхідна інформація про кожен товар вказана в короткому описі і в розділі технічних характеристик. Якщо вибір виявиться складним, звертайтеся за допомогою до консультантів. Ціна може бути знижена за рахунок знижки. Проводяться акції. всі товари сертифіковані, і доставляються в будь-яке місто України. Транспортний агент - компанія «Нова пошта».

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.