0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневмопили

0
6 201 грн.
0
575 грн.
0
775 грн.
0
1 760 грн.
0
850 грн.
0
1 640 грн.
Пневмопили

  Пневмопила - інструмент, призначений для промислового використання. Однак це не означає, що його не можна використовувати в приватних майстернях. Складність одна - пневмо-пила працює на стисненому повітрі, що подається по шлангах від ресивера з компресором. Якщо ж у вас все це є, і вам потрібна пневмопіла, залишається тільки розібратися в асортименті, представленому на ринку України. Це дасть можливість придбати модель, яка повністю задовольнити виробничі потреби будь-якого майстра або підприємства.

Принцип дії пневматичної пилки

  Пневмопила призначена для виконання розпилювальних робіт за умови, що на виробництві є можливість підключити обладнання до системи подачі стисненого повітря. Компресор нагнітає тиск в ресивері. Це герметична ємність, в якій підтримується тиск в встановлених межах. Як тільки досягається верхня межа, компресорна станція відключається. Однак, пневмопила залишається в робочому стані. Завдяки періодичним відключенням компресора споживання електроенергії мінімальне.

Пневмопіла: сфера застосування

  Пневматичні пилки дають можливість виконувати роботи швидко та якісно. За допомогою цього обладнання можна розкроїти листи пластику, різати листовий метал і заготовки різної товщини, розпилювати деревину, ДСП, МДФ, ОСБ, фанеру і т.д. Алюміній, латунь або бронза, сталь або скловолокно - значення не має. Головне правильно підібрати пильне полотно. Пневмопила ефективно використовується в сфері виробництва меблів, машинобудування, металлосборці і т.п. Єдина обов'язкова умова - для підключення пневматичної пили необхідна система подачі стисненого повітря.

Переваги пневмопили

До достоїнств, якими володіє кожна пневмопила, відноситься:

  • На відміну від бензопил рівень шуму при роботі набагато нижче.
  • Пневмопила - ручний інструмент, який ніколи не перегрівається.
  • Устаткування просте в обслуговуванні, безпечне, екологічне.
  • Більшість моделей оснащено системою захисту від випадкового включення.
  • Малі габарити і невелика вага дозволяє працювати у важкодоступних місцях.
  • Конструкція проста, надійна, довговічна, працездатна.
  • Період безперервної роботи нічим не обмежений, крім ресурсу полотна.

  Сучасна пневмопила повністю задовольняє вимогам техніки безпеки, так як всі механічні вузли захищені кожухами, міцним корпусом. Пневмопила влаштована так, що повністю виключений ризик перевантаження. Раптова зупинка також виключена. Єдине вимоги - безперервна подача повітря. Також у продажу є пневмопила з двома ручками. Додаткова може встановлюватися в різних положеннях, що забезпечує комфортний працю майстра, якщо він лівша. І нарешті, ще одна перевага, яким володіє пневмопила, - ціна повністю виправдана ефективністю. На відміну від електричних аналогів їм не загрожують скачки, перепади напруги.

Пневмопила в Україні: пропозиції кращих виробників?

  Якщо вам потрібна пневмопила, купити її не складно. На сайті представлені моделі від кращих виробників. Кожен товар пройшов європейську сертифікацію. Це є доказом того, що пневмопила задовольняє високим вимогам міжнародних вимог, що стосуються якості, продуктивності, надійності і безпеки. Замовити пилу можна з доставкою в будь-яке місто України. Досить вказати в заявці реквізити найближчого відділення «Нової пошти». На усі товари надається гарантія виробника. Ми готові зробити знижку, а в деякі дні пневмопила продається за акційною ціною.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.