0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Підкладки і редукція

Підкладки і редукція

  Підкладки для головок і редукційні кільця - це витратний матеріал, який забезпечує герметичність з'єднань, запобігають витоку газів і рідин і необхідні для правильної експлуатації агрегатів і комунікацій. Ці аксесуари досить швидко зношуються і приходять в непридатність, і їх потрібно міняти. Однак саме вони забезпечують довговічність систем і більш складних механізмів.

Редукційні кільця та інші аксесуари для прокладки труб

  Редукційні кільця використовуються, щоб з'єднати елементи трубопроводу з різним діаметром окружності з допомогою клейового з'єднання. Також редукционное кільце можуть використовувати в якості точки введення для додаткових вузлів. Виготовляють редукційні кільця зазвичай з ПВХ або спеціальних полімерних матеріалів. Вони повинні забезпечувати герметичного трубопровідної системи в місці з'єднання, запобігти протікання рідин і витечку газів. Основні критерії вибору і вимоги до редукційним кільцям - це:

  • мінімальна міцність, яка повинна бути в редукційний кільці буде не менше 25 Н на квадратний міліметр;
  • діаметр редукционного кільця, який підбирається безпосередньо під розмір труб, з якими доведеться працювати;
  • матеріал виготовлення редукционного кільця, від якого залежить його зносостійкість і довговічність.

  При виборі також потрібно обов'язково звертати увагу на виробника витратних матеріалів, до яких відносяться редукційні кільця. Це повинні бути бренди, які випускають якісну продукцію і можуть надати необхідні сертифікати відповідності нормам і стандартам.

Підкладки для головок: як вибрати

  Прокладки для головок є деталь автомобільного двигуна, яка розміщується між ГБЦ і блоком циліндрів, запобігає витік газів з камери внутрішнього згоряння, машинного масла і охолоджуючих рідин. Прокладки для головок бувають декількох типів:

  • багатошарові прокладки головок. Робляться із сталевих сплавів і можуть містити від двох до п'яти шарів сталевих листів з прошарком еластомеру. У деяких прокладках окантовка може бути покрита силіконовими матеріалами;
  • суцільні прокладки, виготовленими з мідних сплавів. Вважаються найміцнішими і надійними;
  • композитні прокладки для головок. На сьогоднішній день така технологія вже застаріла, тому на ринку представлені в дуже малих кількостях;
  • еластомерні прокладки для головки циліндрів. Являють собою основу з високоміцної сталі, з усіх боків покриту еластичними полімерними матеріалами.

  Прокладки для головок розрізняються за розмірами, діаметру, їх підбирають під модель автомобіля. При виборі прокладок для головок також важливо звертати увагу на компанію-виробника і ціну. Прокладки для головок в інтернет-магазині «Промтовари» коштують недорого, вартість приємно здивує.

В асортименті - аксесуари та комплектуючі для фрез

  Крім редукційних кілець і прокладок для головок, в каталозі інтернет-магазину «Промтовари» ви знайдете аксесуари для фрез в асортименті. Зручна система фільтрації дозволить вам швидко знайти всі витратні матеріали, які потрібні для ремонту, монтажу обладнання та комунікації, їх технічного обслуговування. Якщо у вас виникли складності з вибором або потрібна додаткова консультація, ви завжди можете звернутися до менеджерів інтернет-гіпермаркету «Промтовари».

Купити прокладки і редукційні кільця за найкращими цінами

  Замовити підкладки і прокладки для головок циліндра, редукційні кільця, комплектуючі для фрез в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари» - вигідно в усіх відношеннях. У каталозі представлений найбільший асортимент редукційних кілець і прокладок в Україні, ціни - нижче ринкових, надаються гарантії якості. Географія доставки - усі регіони країни.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.