0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GX 390 |
| Об'єм двигуна: | 196 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Снігоприбиральник Honda HSS 1380 A ETD - практичне і зручне пристрій, призначений для очищення території від снігу. Може використовуватися в гірських районах, завдяки пересуванню на гусеницях. Снігоприбиральник оснащений 4-х тактним двигуном Honda GX 390, потужністю в 6.5 кінських сили. Даний двигун забезпечує високу продуктивність і можливість викиду снігу на 17 метрів. Паливний бак на 6 літрів дозволить проводити тривалу роботу без дозаправки. За одні прохід, забезпечує обробку шириною до 81 см і заввишки в 55 см. Шнек з високоміцної сталі гарантує швидку і якісну очистку. Лезо шнека оснащені кільцевими кованими зубами, які допомагають ефективно розчавити шар льоду або злежалого снігу.
Особливості та переваги:
- Годинний лічильник;
- Гидростатическая коробка передач;
- Наявність світлодіодних фар;
- Зручне і просте управління;
- Продуктивність в 75 тонн снігу;
- Надійний і витривалий двигун;
- Ергономічна панель управління.
Причини для покупки снігоприбирача Honda HSS 1380 A ETD:
- Висока потужність і продуктивність;
- Японське якість;
- Оптимальна вартість.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GX 390 |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Тип пересування | Самохідний |
| Ширина обробки | 81 см |
| Висота обробки | 55 см |
| Дальність викиду снігу | 17 м |
| Фара | Так |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 1485х630х1105 мм |
| Комплектація | Аккумулятор; Скребок |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 115 кг |
