0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Міні самоскиди

Міні самоскиди

  Міні самоскид думпер - це невеликий за розмірами гусеничний мінісамосвал, який характеризується компактністю і мобільністю. Разом з тим, не варто вважати їх малопотужними - деякі моделі можуть вантажопідйомністю до 16 тонн. Як вибрати міні самоскид думпер, розповіли експерти інтернет-магазину «Промтовари».

Для чого знадобиться гусеничний міні самоскид?

  Самоскиди використовуються для самих різних завдань. Ними перевозять сипучі матеріали, добрива, посадковий матеріал, урожай овочів і фруктів. У будівництві їх використовують для доставки до місця проведення робіт будматеріалів і сміття. У виробництві думперов переміщують матеріали, заготовки та готові вироби між цехами. У сфері сільського господарства і догляду за садом і присадибною ділянкою міні самоскид застосовується для доставки добрив, рослин, врожаю, грунту, корми для тварин. Вони допоможуть в розчищенні ділянки від сміття, листя і снігу.

Переваги міні самоскидів

У міні самоскидів думперов значний перелік достоїнств. Як головні серед них, виділимо:

 • висока ефективність роботи;
 • багатофункціональність, підходять для виконання широкого спектру завдань;
 • універсальність, можливість використовувати в різних умовах погоди, при нерівному рельєфі;
 • максимальна мобільність. Вони вільно проїдуть по ділянці, де повноцінний великогабаритний самоскид просто не поміститься.

  Крім того, думпери коштують недорого, набагато нижче, ніж повнорозмірні трактори.

Міні самоскиди: технічні характеристики і правила вибору

При виборі міні самоскида рекомендують звертати увагу на такі робочі параметри:

 • спосіб переміщення. Самоскиди бувають колісними і гусеничними. Гусеничні - всюдиходи, вони підійдуть для нерівного рельєфу і складних ділянок, однак характеризуються набагато менше швидкістю їзди;
 • джерело живлення. Двигуни думперов бувають бензиновими або електричними. Останні, в свою чергу, діляться на мережеві, акумуляторні і гібридні, які підтримують обидва варіанти;
 • потужність двигуна. Важливий параметр, який визначає продуктивність техніки;
 • вантажопідйомність. Також одна з ключових характеристик, що визначає функціональність міні саме свала. Вантажопідйомність визначається головним чином розмірами мототачкі;
 • швидкість і можливість регулювання швидкісного режиму;
 • наявність механізмів для гідравлічного підйому кузова, що забезпечує просту і автоматизовану завантаження / розвантаження;
 • габарити і розміри думперов. Даний параметр впливає на мобільність і на вантажопідйомність міні самоскида. Орієнтуйтеся на свої потреби і постарайтеся знайти між ними золоту середину.

  Дуже важливо при виборі міні самоскида звертати увагу на виробника. Рекомендуємо вибирати продукцію перевірених і надійних постачальників. Ціна думперов - важливий фактор, але не вибирайте обладнання тільки за вартістю. Це як раз той випадок, коли варто заплатити трохи дорожче, але придбати більш довговічне, потужне і продуктивне обладнання.

Де купити міні самоскид в Україні?

  Купити міні самовал думпер вигідно допоможе інтернет-гіпермаркет садової техніки «Промтовари». У каталозі представлена продукція від провідних світових торгових марок, яка чудово себе зарекомендувала і гарантовано буде відповідати всім вашим вимогам, буде служити довго і надійно. Ціна міні самоскида в інтернет-магазині «Промтовари» - нижче, ніж в середньому по ринку, ви економите гроші без втрати якості і потужностей. Організуємо швидку доставку по Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.