0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

інженерний інструмент

0
433 грн.
0
268 грн.
0
7 495 грн.
0
7 495 грн.
0
2 486 грн.
0
1 136 грн.
0
916 грн.
0
1 351 грн.
інженерний інструмент

  Інженерний інструмент потрібен для точності вимірювань в будівництві, ремонті, геодезичної та пошукової сферах. Достовірність даних забезпечує якість робіт і безпеку для здоров'я людини. Сьогодні доступні як ручні, так і цифрові вимірювальні прилади.

Інженерний інструмент - області застосування

Розрахунки важливі в багатьох сферах діяльності людини. Найпершим вимірювальним приладом є лінійка. Вона відноситься до ручних інструментів і необхідна для контролю точності. Лінійка сталева виготовлена в суворій відповідності з ГОСТом аж до отвору під цвях. Також для точності вимірювань створені й інші інструменти:

 • кутник - перевірки, столярний, лекальну, розмічальний, універсальний;
 • мікрометр - використовується в геодезичних роботах;
 • штангенциркуль - універсальний вимірювальний прилад з точністю до міліметра;
 • кутомір - застосовується в будівництві;
 • кронциркуль - пристосування для столярів, токарів і ковалів.

  Варто окремо згадати всім відомий з дитинства вимірювальний і креслярський інструмент. Циркуль, крім уроків математики, успішно використовується в будівництві, картографії, астрономії. Для вимірювання та креслення потрібні розмітки. Скрайбером - металевий прут з загостреним кінцем - застосовується в металопрокатний промисловості для нанесення міток в важкодоступних місцях.

Інженерний інструмент в Україні

  Крім ручних приладів, за допомогою яких проводяться вимірювання на око, сьогодні є можливість придбати більш точні - цифрові. До них відносяться вже згадані кутомір і кронциркуль. Також можливо знайти електронні пристрої зі світловою і звуковою індикацією.
  Кромкошукач створений для струмопровідних матеріалів, центрує, визначає параметри висоти і глибини. Використовується на виробництві при роботі з фрезерними верстатами. Крім того, у продажу є високоточні лазерні прилади: нівеліри, далекоміри, відбивачі.
  Стійка індикаторна створена, як допоміжний пристрій, для закріплення вимірювальних геодезичних приладів. Важке підставу забезпечує стійкість конструкції, що позитивно відбивається на точності даних. Штатив магнітний може встановлюватися на вертикальних або похилих поверхнях. Закріплені на ньому прилади працюють з мінімальними похибками.

Придбання інженерних приладів

  Універсальні прилади можуть стати в нагоді як на виробництві, так і під час ремонтних робіт будинку. Розрахувати відстань, відзначити кордону, розділити плитку допоможуть такі прості і практичні інструменти, як лінійка, циркуль, кернер. ГОСТ визначає єдиний стандарт вимірювань для кожного приладу, що виключає розбіжності в отриманні даних.

  Інженерний інструмент в Україні можна придбати не тільки окремо, але і в комплекті. У стандартний набір входять наступні інструменти:

 • циркуль калібрувальний;
 • лінійка сталева;
 • чертілка двостороння (скрайбером);
 • кернер;
 • комірець регульований;
 • циркуль пружинний.

  Компактні і прості в управлінні пристрою можуть бути корисні не тільки на виробництві, а й у приватному порядку. Інженерний інструмент купити можна на сайті магазину Промтовари. Доставка здійснюється в день замовлення по всіх містах України. Способи оплати та отримання обговорюються з менеджером.
  Інженерний інструмент, ціна, габарити, точність і тип - все це можна швидко знайти за заданими фільтрам. Якщо виникли складнощі з вибором або потрібна консультація менеджера, є можливість замовити зворотний дзвінок за номером, який вказаний на сторінці сайту.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.