0 грн.
Зробити замовлення
Профільні, фігурні насадки-біти на шуруповерт - це пристрої, що застосовуються для вкручування і вигвинчування різьбових кріпильних елементів, будь то шуруп, болт, шуруп або гайка. Працювати можна навіть ручним інструментом без електроприводу. У будь-якому випадку насадка-біта повинна кріпитися до спеціального магнітного держателю. Біти - насадки з широким спектром конфігурацій від звичайних шестигранних форм до спеціалізованих складних. Ще в першій половині минулого століття люди зрозуміли, що не має сенсу міняти викрутки, якщо можна обійтися кошторисом наконечника. Так і з'явилися насадки і біти.
Як класифікують біти з насадками?
Для цього користуються відразу декількома критеріями:
- Тип системи кріплень.
- Габаритні (розміри) головки.
- Габарити стрижневий частини.
- Наявність покриття.
- Основний матеріал.
- Тип конструкції.
- Наявність зігнутими.
Останній клас передбачає два підкласу. Це біти звичайного (стандартного) і торсіонного типу.
Матеріали і покриття біт
Головне завдання біти - зберегти викрутку, тобто держак. Ще одне завдання - забезпечити закручування гвинтових з'єднань з можливістю затягнути тугіше, а при необхідності розкрутити з'єднання. Виходить, що корпус повинен бути м'якше, ніж робоча грань. Тому при виготовленні використовується кілька варіантів матеріалів. Біт-насадка може виготовлятися з:
- швидкорізальної сталі R7- R12;
- інструментальних сталевих сплавів S2;
- хромованадіевих металів;
- сплавів молібдену з вольфрамом або хромом.
Але ж ще потрібно захистити біту або насадку від корозії. Для цього використовуються різні покриття. Якщо напилюв нітрит титану, виріб стає більш зносостійким. вольфрам-алмаз-карбон і вольфрам-нікелеве покриття надають на биту подібну дію. Золотистим кольором відливає нітрит-титан, а блискучий наконечник вказує на те, що він покритий діамантовою крихтою.
Основні види популярних у всьому світі біт
Кількість видів біт, вважаючи ті, що вже вийшли з ужитку через технічну непридатність - це не один десяток форм і конфігурацій. Зараз використовуються такі види:
- PH і PZ - абревіатура для хрестових;
- Hex (абревіатура H) - для шестигранних;
- позначення T або TX для 6-променевих зірочок.
Є безліч і інших видів, але вони або не використовуються, або використовуються вкрай рідко. Але справжнього майстра може зацікавити будь-який набір. До речі, біту можна купити і окремо. Тому починати можна з держателя, а потім комплектувати його бітами, підбираючи модифікацію в залежності від власних потреб. А купувати вигідно в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ». На сайті можна не тільки ознайомитися з представленим асортиментом, прочитавши короткий опис, і вивчити технічні характеристики. Консультант готовий відповісти на будь-яке питання по інструменту, обладнання, расходникам і комплектуючих.
Рідкісні види біт, насадок
Зараз в цю групу, крім тих типів, про які йшлося трохи раніше, можна зустріти біти наступних типів:
- для прямих шліців S-образного;
- шестигранник типу Hex з центральним отвором;
- у вигляді квадратної призми (так звана біта Робертсона);
- тип SP ( «вилочка», «око змії»);
- трилопатевими типу Tri-Wing;
- четирёхлопастного типу Торг Сет і т.д.
До цього дня ряд компаній веде розробки з метою знайти ідеальну форму і конфігурацію біти, яка задовольняла і закривала всі потреби людей, що займаються складанням і ремонтом товарів народного споживання, а також в машинобудуванні і виробництві побутових приладів і меблів. Адже саме в цих сферах біти використовуються найчастіше.