0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневмодолото

0
2 310 грн.
Пневмодолото

  Пневмодолото відноситься до розряду пневматичного будівельного обладнання, призначеного для загальнобудівельних робіт. З його допомогою можна демонтувати конструкції, видаляти з них покриття (штукатурку, плитку і т.д.), руйнувати стіни для укладання проводки, виконувати інші види робіт. Головна перевага, яким володіє пневматичне долото - здатність безпечно працювати в умовах підвищеної вологості. Пневмодолото не потрібно підключати до електромережі, а значить, виключений ризик замикання і ураження електричним струмом.

Як влаштовано і як працює пневматична долото?

  Пневмодолото підключається до гнучкого шлангу, по якому подається стиснене повітря. Він закачується компресоров в ресивер. Після натискання кнопки пуску пневмодолото починає працювати. Приводиться в дію ударно-поворотний механізм. До поршня прикріплена гільза, в якій розміщується ударник. Це металеве жало, виготовлене з твердих сортів сталі. Різкий поступальний рух уздовж поздовжньої осі ударника, встановленого в пневмодолото, дозволяє переробити енергію в удари, і наконечник жала може розбити навіть бетон високої марки. Пристрій простий, але в той же час високотехнологічне.
  Зараз кожне пневмодолото оснащується системами захисту і гасіння вібрації. Зручні, ергономічні рукояті дозволяють зробити роботу комфортною. Причому удари передаються на демонтований об'єкт, а не на руки співробітника, відповідального за роботу. Говорячи про співробітників, ми описували промислове пневмодолото. Але в модельному ряду є невеликі, легкі, але потужні модифікації, які можна використовувати в побутових цілях. Це необхідно частіше за все тим, хто займається обробкою каменю, робить ремонт, перебудовує будинок, вирішив зробити перепланування і т.д. Ще раз нагадуємо, що пневмодолото працює від стисненого повітря, а значить, потрібен компресор.

Пневматична долото: переваги і недоліки

Пневмодолото, купити яке рекомендують ті, хто вже переконався, що цей інструмент характеризується такими перевагами:

  • У пневматичного долота ціна повністю виправдана продуктивністю. Могутніше інструмент - вище вартість.
  • Пневмодолото не боїться агресивних середовищ, і абсолютно безпечне при роботі в умовах підвищеної вологості.
  • Його не потрібно підключати до електричної мережі, якщо цех або майстерня обладнана компресором і ресивером.
  • Мінімальна кількість механічних вузлів вказує на те, що ламатися просто нема чому, що визначає довговічність.

  На відміну від бензинових моделей пневмодолото в процесі роботи не виділяє шкідливих вихлопів, дозволяючи тим використовувати інструмент в приміщенні.

  Серед достоїнств, яким володіє пневмодолото, ціна стоїть в числі перших. Але потрібно додати, що расходников є тільки ударник. Причому жало в разі затуплення можна відновити. Його досить заточити, і можна використовувати ще раз до закінчення ресурсу. Досить разом з пневматичним долотом купити пару ударників, і ви будете готові виконувати роботи в будь-який момент. Пневмомолот в Україні з доставкою можна замовити на сайті компанії «ПРОМТОВАРИ». А два ударника необхідно для того, щоб під рукою завжди був запас.

Пневматична долото в Україні: недорого з доставкою

  Ціна, зазначена на сайті, може бути знижена. Менеджери готові надати знижку. Зв'яжіться з консультантом, і дізнайтеся її розмір. Крім того, періодично проводяться акції, і ви зможете купити пневмодолото акцією. У будь-якому випадку надається гарантія і повний пакет документації. Кожне пневмодолото пройшло європейську сертифікацію, а значить, є якісним, ефективним, безпечним інструментом.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.