0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фаскознімачі

0
17 918 грн.
0
20 233 грн.
0
35 968 грн.
0
35 308 грн.
0
71 812 грн.
0
71 812 грн.
0
71 812 грн.
0
23 896 грн.
Фаскознімачі

  Фаскознімачі для труб - обов'язковий елемент комплектації обладнання для монтажу трубопроводів. Він застосовується при організації фланцевих з'єднань і фітингів. Ручні фаскознімачі призначені для обробки торців сталевих і металопластикових труб. За допомогою фаскознімача роботи проводяться швидко, а головне, якісно. З'єднання надійні, щільні, міцні, герметичні. Головне правильно підібрати фаскознімач, для чого необхідно розібратися в моделях, представлених на сайті «ПРОМТОВАРИ», щоб розуміти, наскільки ефективно цей ручний інструмент в змозі вирішувати поставлені завдання.

Фаскознімач трубний - функціональність і універсальність

Фаскознімач для труб служить для вирішення цілої низки завдань, а саме:

  • Полегшується процес різання труб необхідної довжини при підготовці елементів трубопроводу.
  • Фаскознімач для труб надає торцях правильну форму, допомагає підігнати розміри з великою точністю.
  • Можна вручну виконати зняття фаски з труби, що дозволяє з великою точністю підігнати елементи, що підлягають з'єднанню.
  • Фаскознімач усуває шорсткість з торця труби, яка з'являється в результаті різання болгаркою або зварювальним різаком.
  • За допомогою фаскознімача труб проводиться калібрування елементів трубопроводу, також з високою точністю.

  За типом приводу різняться кілька типів фаскознімачів. У ручного фаскореза ціна мінімальна. На ринку будівельного обладнання також представлені моделі з гідравлічним, електричним або пневматичним приводом. Це пристрої для роботи в цеху або майстерні. Але якщо фаскознімач ручний, він стає автономним, і дає можливість проводити роботи, що не переживаючи про те, що обладнання необхідно підключати. У такого фаскознімача для труб ціна обслуговування мінімальна. Досить періодично міняти витратні матеріали і змащувати механічні вузли.

Фаскознімачі ручної: ціна і інші переваги

Вартість ручного фаскознімача нижче.

Плюси фаскознімача:

  • Наявність гідравлічного приводу полегшує роботу, так як трудовитрати стають мінімальними.
  • Ручний факскознімач важить мало, і його легко зберігати, транспортувати, переносити, проводити маніпуляції в рамках цільового призначення.
  • В процесі експлуатації при установки факскознімач можна оцентровать, встановивши під правильним кутом до поздовжньої осі труби.
  • Ріжучі елементи фаскознімача є расходниками, але їх ресурс дуже великий, і часта заміна не буде потрібно за умови правильного використання.
  • Працювати з інструментом можна без будь-яких дозволів та допусків. Той, хто відрізняється акуратністю, цілком впорається, навіть без підготовки і навчання.

  Одна з особливостей професійної фаскознімача - можливість зрізу фаски по торця, який не обов'язково повинен бути перпендикулярний поздовжньої осі труби. В процесі роботи вібрація відсутня, а значить, користуватися пристроєм можна навіть без демонтажу системи, якщо оброблюваний елемент вже встановлено.

Фаскознімач з доставкою по Україні та самовивозом зі складу в Києві

О  формивши замовлення на фаскознімач прямо зараз, ви вже сьогодні зможете його забрати зі складу. Якщо ж ви перебуваєте не в Києві - не проблема. Вкажіть, куди переслати покупку, і ми відправимо посилку «Нової поштою» вже завтра. У будь-якому випадку оплатити покупку ви можете будь-яким зручним способом. А ми, в свою чергу, надамо вам знижку. На все обладнання розповсюджується гарантія виробника, адже усі товари, представлені на сайті, сертифіковані. В інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ» крім фаскознімача купити можна абсолютно будь-який інструмент, необхідний для обробки металу і металопластика.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.