0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Аератори

0
86 098 грн.
-16%
Акція
0
6 519 грн.5 499 грн.
-16%
Акція
0
8 239 грн.6 899 грн.
Аератори

  Аератор - це спеціальне обладнання, яке використовується для аерації, тобто насичення киснем, вологою і поживними мінералами грунту. Він стимулює ріст кореневої системи, за рахунок чого рослини отримують більше харчування і краще ростуть в цілому. Давайте розберемося, які бувають аератори для газону.

Два види аераторів для газону: скарифікатор і вертикуттер

Виділяють два типи аераторів:

 • скарифікатор;
 • вертикуттер.

  Купити вертикуттер ножовий рекомендується тим, у кого газон деформований, має нерівною поверхнею. Він оснащений вертикальним лезом, який робить проколи в грунті і забезпечує його глибоке насичення киснем і вологою кореневу систему рослини. Також вертикуттер робить надрізи коренів, за рахунок чого вони краще ростуть.
  А ось купить аератор скарифікатор граблевий варто тим, у кого газон рівний і підтримується в хорошому стані. Його леза, виконані у формі граблів, добре очищають грунт від старої трави, сміття, і насичують її киснем.

Класифікація аераторів по типу двигуна

Залежно від джерела живлення все аератори діляться на:

 • бензинові;
 • електричні (мережеві або акумуляторні).

  Бензинові досить потужні, вони не залежать від наявності електромережі, досить довговічні. З недоліків - висока вартість експлуатації, через дорожнечу палива, галаслива робота, а головне - токсичні вихлопи при використанні.
  Електричні аератори в свою чергу екологічні, працюють безшумно, не вимагають особливого догляду. Ціна аератора з електричним приводом нижче. Однак їх потужність нижче і є схильність до перегріву при тривалому використанні. Тому електричний аератор рекомендується вибирати в тому випадку, якщо ваш газон невеликій площі.

Як вибрати електричний аератор?

  Електричні аератори - найпопулярніші в Україні. Тому детально зупинимося на тому, як вибрати саме модель з електроприводом. Основні робочі параметри, важливі для покупця - це:

 • потужність двигуна. Її вимірюють у електродвигунах в кіловатах. В середньому, така техніка потужністю в 1,5 Квт підходить для обробки газону до 800 кв.м, але багато що залежить від складності рельєфу і особливостей ділянки.
 • ширина захвату. На неї впливає кількість ножів або пружинних зубців. Ширина безпосередньо впливає на продуктивність обладнання;
 • глибина і висота обробки. Визначає функціональність моделі;
 • можливість регулювати параметри обробки. Це робить інструмент універсальним, з яким можна проводити аерацію різних ділянок;
 • наявність травозбірника (якщо його немає, то після обробки газону всю траву і сміття доведеться згрібати вручну), а також його тип (жорсткий або м'який);
 • рівень шуму при роботі. Чим тихіше працює аератор, тим краще;
 • матеріал, з якого виготовлений корпус. Це може бути ударостійкий пластик або метал (сталеві, алюмінієві сплави).

  Розширені можливості пошуку, які необхідно враховувати при покупці, - це наявність додаткового функціоналу, можливість регулювання висоти ручки, вага обладнання. Ціна аератора для газону безпосередньо залежить від його технічних характеристик, потужності і функціональності.

Кращі аератори для трави: купити в Києві

  Купити садовий аератор для газону в інтернет-магазині «Промтовари» - це значить заощадити свої гроші, час, нерви і гарантовано отримати якісне обладнання, яке прослужить вам максимально довго. Ми пропонуємо Вертикуттери і скарифікатори від провідних світових брендів за демократичною вартість. Діє швидка доставка по Україні.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.