0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Садові ножиці

Садові ножиці

Садові ножиці – спеціальний інструмент для догляду за рослинністю на присадибній ділянці. Їх використовують, щоб підстригти кущі, надати їм незвичайної форми, прибрати сухі суки, упорядкувати трав'яний газон. Якщо ви власник ділянки за містом, то ножиці для стрижки живоплоту вам точно знадобляться.

Ножиці для трави та живоплоту: ключові особливості та сфера застосування

Ножиці садові для живоплоту використовуються для догляду за садом, присадибною ділянкою, клумбою біля багатоквартирного будинку або на території підприємства. Вони потрібні скрізь, де є зелені насадження – чи то кущі, клумби чи галявини.
Садові ножиці для трави та для кущів трохи різняться конструктивно. Садові ножиці для кущів мають подовжену рукоятку і довші леза, вони можуть розрізати тонкі гілки, пагони винограду. Перше лезо у них робоче, а друге опорне. Для виконання фігурної та декоративної обрізки варто ножиці для живоплоту купити – у них ручка довжина, а ріжучі профілі вкорочені. Ножиці для стрижки трави оснащуються двома робочими лезами, якими можна перерізати м'які свіжі стебла трав'янистих рослин, квітів.

Ножиці садові для стрижки класифікують за принципом дії та виділяють такі типи:

  • ручні, або ножиці для живоплоту механічні. Всі процеси необхідно виконувати вручну, зате така модель коштує недорого;
  • електричні – оснащені електроприводом. У свою чергу діляться на мережеві (вимагають підключення до розетки) та акумуляторні, які можуть працювати на віддалених від центральних електромереж ділянках. Найбільш популярні серед садівників модифікації на батареях, вони забезпечують високу мобільність;
  • бензинові - найпотужніші моделі, але вони досить сильно шумлять, виділяють неприємні запахи та шкідливі викиди в атмосферу.

При виборі необхідно враховувати інші робочі характеристики – розглянемо їх детальніше.

Як вибрати ножиці для живоплоту?

Вибираючи садові ножиці для стрижки кущів, орієнтуйтеся на такі параметри:

  • тип за функціональним призначенням: для газону, для чагарників або секатор для сухих гілок;
  • принцип дії – механічні, електричні чи бензинові;
  • довжина робочого леза. Короткі та довгі ножі використовуються для різних завдань;
  • довжина рукояті. Якщо потрібно працювати з деревами, виноградниками або дуже широкими полісадниками, краще вибрати пристосування з подовженою рукояттю - інакше дістатися без драбини буде проблематично. Також важливо звертати на ергономічність форми рукояті, вона має бути дуже зручною навіть за тривалого використання;
  • матеріал виготовлення. Дуже важливими є антикорозійні властивості, оскільки робота в саду передбачає постійний контакт з водою.

При виборі обов'язково звертайте увагу на виробника інструменту. Рекомендуємо вибирати продукцію відомих торгових марок, які отримали позитивні відгуки від експертів та користувачів.

Садові ножиці для стрижки: купити вигідно

Ножиці садові купити за кращих умов ви можете в інтернет-магазині якісного інструменту «Промтовари». У нас представлена ​​дуже широка лінійка садового інструменту від провідних світових виробників, надаються гарантії якості та найнижчих цін на українському ринку. Менеджери допоможуть визначитися з оптимальною моделлю, а швидка доставка по Україні займає лише 1-3 робочі дні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.