0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Хомути

Хомути

Хомут металевий – це спеціальні елементи, виконані у формі кільця, які використовуються для кріплення шлангів, труб та рукавів. За рахунок широкої сфери застосування вони потрібні фахівцям різного профілю та мають високий попит на українському ринку. А широкий асортимент та різноманітність конструктивних видів передбачає, що до вибору необхідно підійти з максимальною ретельністю.

Навіщо потрібні хомути обтискні металеві?

Хомути металеві для труб використовуються практично скрізь. У побуті вони їх використовують для облаштування систем зрошення на присадибній ділянці, створенні систем поливу. У гідравлічному та пневматичному обладнанні – для збереження міцності та герметичності рукавів, по яких подається стиснене повітря або рідина під тиском. У трубопроводах, системах опалення та каналізації – для забезпечення цілісності магістралі. Причому чим вона довша, тим більше потрібно хомутів для підтримки її цілісної та герметичної.

Хомут металевий для кріплення трубопроводів виконує такі функції:

  • кріплення труби у фіксованому положенні – для виключення ризику деформацій, пошкоджень та зрушень;
  • ліквідація та профілактика протікань у трубах. Для цього використовуються спеціальні моделі, в яких немає отворів для фіксації на поверхню, але є спеціальні гумові прокладки (ущільнювачі).

Хомут нержавіючий дозволяє швидко усунути протікання труб, ліквідувати наслідки аварії, дефекти зварного або розтрубного з'єднання, тріщини, іржі. При цьому час, витрачений на ремонт, буде мінімальним. До переваг також віднесемо простоту монтажу, довговічність, доступну вартість та багатофункціональність.

Як вибрати хомут сталевий для кріплення труб?

Вибираючи сталевий хомут для кріплення, орієнтуйтеся на такі параметри:

  • тип за конструктивними особливостями. Хомут сталевий буває спіральним, силовим, із затискачем, черв'ячним, з метеликом, кільцевим, пружинним;
  • матеріал виготовлення. Зазначимо, що на ринку представлені і пластикові моделі, проте хомут із нержавіючої сталі забезпечить більш надійну та міцну фіксацію. Також варто пам'ятати, що для фіксації елементів металевих трубопроводів використовувати пластиковий елемент не можна – при цьому для пластикових та полімерних труб застосовувати сталеві фіксатори можна. Сталь повинна мати високі антикорозійні властивості і стійкість до механічних деформацій;
  • розмір, діаметр, його товщина підбирається під конкретну трубу. Вимірюється у міліметрах;
  • виробник елемента кріплення.

Ще один критерій, за яким вибирають металевий хомут, - ціна. Однак він не повинен бути вирішальним при ухваленні рішення про покупку – зазвичай вартість безпосередньо залежить від технічних характеристик та якості виробу.

Бажаєте купити хомути металеві вигідно?

Замовити сталеві хомути для труб на найпривабливіших умовах ви можете у найбільшому в Україні інтернет-магазині «Промтовари». Ми пропонуємо максимально широкий асортимент, гарантуємо якість продукції, низькі ціни та швидку доставку до будь-якої точки України.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.