0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Токарно-гвинторізні верстати

0
367 556 грн.
0
37 586 грн.
0
96 145 грн.
0
68 094 грн.
Токарно-гвинторізні верстати

  При створенні / реставрації елементів з металу та інших високоміцних матеріалів у виробничих майстернях і на заводах робітники використовують токарно-гвинторізний верстат.
  Малогабаритні моделі користуються попитом у приватних майстрів, а багато сучасних машини оснащені ЧПУ (числовим програмним управлінням), що в рази підвищує точність обробки.

Де застосовуються токарно-гвинторізні верстати

  Токарний гвинторізний верстат призначений для нарізування різьблення (інших заглиблень) і виготовлення металевого фитинга / фурнітури різної складності. Настільні модифікації з невеликими розмірами і вагою застосовуються в приватних майстернях або для виготовлення дрібних модулів (наприклад, часових), робочого інструмента.
  Машина здатна виконувати просвердлення, нарізування різьблення, зенкування і розгортання заглиблень, розточення і обточування деталей конічної і циліндричної форми, обрізку та шліфування торцевих сторін заготовки.
  Токарно-гвинтовий верстат середніх розмірів виконує напівчистове і чистові роботи, тому знайшов застосування в приладобудуванні, будівництві, машинобудуванні для виробництва кріплень і фурнітури.
  У машинобудівній і енергетичної галузі в більшій мірі користуються попитом великогабаритні агрегати. Сфера їх застосування - прокатне обладнання, масштабні деталі для залізничного та іншого рейкового транспорту, турбінні двигуни та ін.

Які бувають гвинторізні верстати та їх особливості

  Принцип дії токарно-гвинторізних верстатів (Україна) заснований на обертанні міцно зафіксованої заготовки в системі узгоджуються вузлів. Найбільш сучасні високотехнологічні моделі супроводжуються ЧПУ - електронним управлінням.
  Токарно-гвинторізний верстат з ЧПУ значно розширює можливості роботи. Дії автомата, максимально точно виконує роботу по заданих параметрах, спрямована на виключення ймовірності випуску бракованих запчастин. Такі верстати управляються спеціально підготовленими досвідченими операторами і підрозділяються на:

  • автоматичні / напівавтоматичні;
  • токарно-гвинторізний верстат;
  • токарно-карусельні машини.

Останні, що застосовуються в роботі з заготовками великих габаритів, практично повністю витіснили моделі, які раніше займали основну частину ринку. Розміри автоматів визначають їх основне призначення та служать ознакою розподілу по основних групах:

  • зразки, які важать від 40 т, відносяться до тяжких;
  • з вагою до 15 т - великі;
  • найбільш поширені в цехах відносно невеликих розмірів - середні агрегати з вагою до 4 т;
  • популярний в приватних майстернях і в побутовому застосуванні - легкі (від 50 до 500 кг) настільний токарно-гвинторізний верстат.

  Щоб правильно підібрати агрегат, орієнтуючись на основні завдання, поставлені перед виробником, і купити токарно-гвинторізний верстат, необхідно взяти до уваги наявність / відсутність механізму доставки мастильно-охолоджувальної рідини, врахувати потужність машини, потенціал меж нарізати різьблення, максимальну можливість поздовжнього / поперечного переміщення вузла кріплення (супорта).
  Незайвим буде поцікавитися величиною крутного моменту і діаметра сервоподатчіка (прутка), а також максимальним числом швидкостей обертання. Основна перевага гвинторізних верстатів - доступна взаємозамінність основних деталей. Конструкції від багатьох виробників мають ідентичні вузли, що дозволяє при необхідності ремонту з легкістю заміняти вийшов з ладу механізм.
  На нашому ресурсі представлений великий вибір найрізноманітніших зразків, серед яких можна знайти і купити токарно-гвинторізний верстат, ціна якого відповідає його якості.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.