0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Ручні степлери

0
916 грн.
0
990 грн.
0
1 510 грн.
0
1 743 грн.
Ручні степлери

  Існує кілька категорій монтажних степлерів: пневматичні, електричні, механічні (ручні). Найдешевший - ручний степлер, який не потрібно ні до чого підключати. Це означає, що роботи можна проводити де завгодно. Наприклад, такий промисловий степлер зручно брати з собою майстру, який перетягує оббивку м'яких меблів на дому у замовника. При виробництві будівельних робіт немає необхідності проводити систему подачі стисненого повітря. Але в будь-якому випадку ручної степлер монтажний збільшує продуктивність бригади і виключає ризик браку в роботі, так як скоби не гнуться, і забиваються в матеріал по саму перегородку.

Ручний монтажний степлер: промисловий чи побутовий?

  Тут великої різниці немає. Єдине, про що необхідно знати, це про те, що річний промисловий степлер - будівельний інструмент з великим магазином і великий ударної сили. Наскільки це необхідно в вашому випадку - вирішувати вам. Врахуйте, що у такого степлера (будівельного) ціна буде більше, ніж у невеликих, малопотужних моделей. Якщо пристрій потрібно для складання меблів, воно обійдеться дешевше. Матеріал і розмір скоб також зіграє свою роль в ціноутворенні.

Ручні степлери будівельні, монтажні, меблеві: сфера застосування

  Ручні будівельні степлери - універсальний інструмент, призначений для швидкого і надійного кріплення деталей під час складання конструкцій з фанери, ДВП, дерев'яного шпону, а також для виробництва таких робіт:

 • Кріплення труб і шлангів при монтажі теплої підлоги.
 • Укладання пароплівки, термоізолятора, влагозащитной плівки покрівельного пирога.
 • Установка дверних наличників (кріплення до дверних коробок).
 • Монтаж щитів з фанери, ДВП, листового пластику, шумоізоляції.
 • Перетяжка м'яких меблів і складання корпусних меблів.

  Ручний будівельний степлер також успішно застосовується при прокладанні проводів, наприклад, комунікативних: інтернет, телебачення, антенний або телефонний кабель і т.д.

Пристрій і характеристики ручного монтажного степлера

У ручних будівельних степлерів ціни різняться в відповідно до технічних характеристик: розмір скоб, силу удару при забиванні, додаткові можливості. У будь-якому випадку схематично кожна модель складається з наступних частин:

 • Металевий корпус.
 • Взводний рукоять.
 • Фіксатор-запобіжник.
 • Ударний механізм.
 • Магазин для скоб.
 • Наконечник з вихідним отвором.

  До корпусу кріпляться всі деталі. За допомогою рукоятки зводиться ударний механізм, які в результаті різко виштовхує скоби через вихідний отвір наконечника, вбиваючи їх у прикріплюється виріб. У ручного будівельного інструменту ціна залежить від місткості механізму і ударної сили, з якою скоба відправляється в наконечник. Завдання цього інструменту - вбити кріпильний елемент на всю довжину гострих кінців скоби по саму шию. До речі, чим вона ширше, тим ручний інструмент дорожче.

Ручний будівельний степлер: вартість з доставкою по Україні та самовивозом в Києві

  Всі товари, представлені на сайті «ПРОМТОВАРИ», ви можете замовити з доставкою в будь-яке місто України. Якщо ви перебуваєте в Києві, заберіть покупку вже сьогодні прямо зі складу. У будь-якому випадку надається гарантія виробника. А оплатити ручної степлер ви можете при отриманні (готівкою), з карти або безготівковим розрахунком. Зручно те, що в інтернет-магазині ви можете придбати все, що необхідно для вашого виробництва, і при цьому заощадити. Проводяться акції, надаються знижки, вартість доставки розраховується згідно з тарифами «Нової пошти».

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.