0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Зварювальні апарати

0
12 120 грн.
0
12 120 грн.
0
40 061 грн.
0
52 706 грн.
0
23 932 грн.
0
21 064 грн.
0
26 646 грн.
0
24 610 грн.
0
119 875 грн.
0
11 873 грн.
0
18 196 грн.
0
35 096 грн.
0
58 935 грн.
Зварювальні апарати

  Обов'язковими для застосування в промисловості та побуті при проведенні будівельних робіт є інструменти для зварювання. Основне їх призначення - різання металу, надійне з'єднання металевих деталей між собою.
  Залежно від того, де будуть використовуватися інструменти для зварювання металу, в промисловій галузі або для вирішення побутових завдань, між собою вони відрізняються конструкційними особливостями, потужністю.
  Крім цього, між собою професійні та побутові інструменти для зварювання відрізняються ПВ - тривалістю включення (час безперервної роботи обладнання під час робочого циклу). Чим вище показник ПВ, тим більше надійність і продуктивність інструментів для зварювання.

Основні фактори при виборі інструментів для зварювання

  Вибираючи інструменти для зварювальних робіт, основним параметром є тип металу, з яким буде використовуватися апарат. Виходячи з цього, існують різні режими зварювання:

  • Ручна дугова зварка із застосуванням штучних електродів (MMA).
  • Ручне зварювання для робіт в середовищах з інертним газом (TIG).
  • Сварка напівавтоматичного типу за допомогою дроту в середовищі з захисними газами (MIG / MAG).

  Різноманітне обладнання для зварювальних робіт, а також додаткові товари для зварників пропонує інтернет-магазин зварювального обладнання «Промтовари».
  Наша компанія співпрацює тільки з кращими виробниками, і пропонує в Києві і інших містах України якісні інструменти для зварювання за вигідною ціною для вирішення різних завдань, якість якої ми гарантуємо.

Види інструментів для зварювання

Апарати для зварювальних робіт представлені кількома типами приладів.

Зварювальні трансформатори на змінному струмі

Відрізняються простотою, надійністю, призначаються для обробки чорних металів, частини яких можуть зварюватись між собою:

  • впритул;
  • внахлест.

  Для роботи з трансформатором даного типу використовуються плавкі електроди з основним або рутиловим покриттям різного діаметру. Завдяки такому покриттю металевих поверхонь надаються особливі властивості (наприклад, поверхня можна зробити легованої).
  Яка поверхню електрода при зварюванні буде використовуватися, залежить від величини зварювального струму.

Зварювальні трансформатори постійного струму

  Від трансформатора змінного струму зварювальний апарат постійного струму відрізняється наявністю у нього на виході тиристорного випрямляча. Його основне завдання - перетворення змінного струму в постійний, що призводить до того, що обладнання несе втрати потужності.
  Конструкція трансформаторів постійного струму більш складна, тому їх вартість буде вищою, в порівнянні з обладнанням першого типу. Вони забезпечують більш стабільну дугу зокрема, і в цілому роботу.
  Застосовуються при зварюванні чорних, кольорових металів, і навіть нержавсталі з використанням електродів спеціальних видів.

Напівавтоматичні апарати зварювання

  Дороге, зі складною конструкцією зварювальне обладнання. Їх відмінна риса - висока якість зварювання і відмінна продуктивність. Широко застосовуються в промисловості, авторемонтної галузі.
  Працюють апарати даного типу в інертних або не інертних газах для зварювання різних металів - алюмінію, сталі і нерж стали, заліза.

Інверторні апарати

Відносяться до найпопулярніших і сучасним зварювальним пристроїв. При невисокій вартості характеризуються:

  • надійністю;
  • малою вагою.

  Важлива особливість інверторних апаратів - можливість виконувати зварювальні роботи, незалежно від показника вхідної напруги. Інвертори відносяться до апаратів постійного струму за рахунок того, що на виході напруга випрямляється.
  Купити сертифіковане електрозварювальне обладнання можна оптом, з оперативною доставкою по всій Україні. При необхідності наші менеджери допоможуть вибрати апарати для точкового зварювання, інші інструменти для зварювання. В електронному каталозі розміщений весь модельний ряд зварювального обладнання, з фото і описом технічних характеристик кожного інструменту для зварювання.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.